Miastosfera debiutuje na Rytmy.pl! Prowadzącymi Novika i Mr Lex

Rytmy.pl
News

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nasza siostrzana redakcja Rytmy.pl także wchodzi w nowy format treści przygotowywanych dla swoich czytelników i czytelniczek. Pora poznać, czym jest, a w zasadzie, czym będzie Miastosfera - podcast realizowany z udziałem znakomitych prowadzących i fascynujących gości.

Jak już mieliście okazję przeczytać wcześniej, ostatnie tygodnie poświęciliśmy na to, by możliwie jak najlepiej przygotować się do rozpoczęcia nowego rozdziału w historii naszych redakcji. Rozdział ten nie będzie pisany kolejnymi akapitami artykułów – będzie opowiadany słowem i obrazem.

Miastosfera – na tropie trendów

Muno.pl zadebiutowało z Munocastem, a tymczasem Rytmy.pl przedstawiają Miastosferę. To nowy obszar działalności redakcji Rytmy.pl, który skupiać się będzie na treściach video i audio. W co drugi wtorek na kanale IDĘWTANGO na YouTube, lądować będzie nowy odcinek podcastu, który prowadzić będą uznani dziennikarze i dziennikarki – Novika i Mr Lex. To doskonale znani artyści, od lat związani z muzyką elektroniczną i alternatywną, a przede wszystkim wytrawni obserwatorzy polskiej i światowej popkultury, a także tego, jak zmienia się życie miasta. Duet prowadzących zapraszać będzie osoby znane ze scen największych rodzimych klubów i festiwali, lecz także postacie pociągające za sznurki w rodzimym showbiznesie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na fotelach warszawskiego studia Miastosfery zasiądą muzycy, menadżerowie, wydawcy, organizatorzy największych imprez, właściciele modnych klubów i miejscówek, a także osoby mające ogromny wpływ na to, czego słuchamy, kogo obserwujemy i dokąd chcemy się wybrać z przyjaciółmi.

Miastosfera – oto pierwsi goście

Gośćmi pierwszego odcinka Miastosfery będzie duet ATLVNTA. Kasia Golomska i Kamil Durski, wcześniej tworzący jako Lilly Hates Roses, opowiedzą o wizerunkowej przemianie i muzycznej ewolucji, o trudnych decyzjach i odważnych planach, a także o tym, czego można się spodziewać po ich nowym projekcie. Premiera odcinka już w najbliższy wtorek, 27 kwietnia o godzinie 20:00 na kanale IDĘWTANGO na YouTube’ie.

Miastosfera - Atlvnta

Miastosfera – Atlvnta

Miastosfera – co dalej?

To jednak nie wszystko. Grono prowadzących będzie się stale powiększać, podobnie jak ramówka kanału IDĘWTANGO. Już dziś możemy zdradzić, że niebawem ze swoim autorskim programem przed mikrofonami i kamerami pojawią się Marcin Flint i Krzysztof Nowak, wybitni znawcy polskiej sceny hip-hopowej. To wciąż nie koniec niespodzianek, jakie dla Was szykujemy!

Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

MIASTOSFERA 001: Jak się dziś debiutuje? ft. ATLVNTA

Bądź na bieżąco! Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →