M.A.N.D.Y. w Tamie – klub powraca z zagranicznymi bookingami

Eventpromo
M.A.N.D.Y. Tama

Niemiecki DJ i producent - M.A.N.D.Y., czyli Patrick Bodmer powraca do poznańskiej Tamy. Impreza z jego udziałem odbędzie się już w te wakacje. Sprawdźcie szczegóły!

M.A.N.D.Y., czyli tak naprawdę Patrick Bodmer, stał się znany globalnej społeczności muzyki tanecznej za sprawą licznych wydań i remiksów, współpracy z labelem Get Physical Music, którego jest założycielem i ciekawym kooperacjom między innymi z Booka Shade.

Właśnie z tym kolektywem stworzył swój przebojowy singiel Body Language. Zasłynął również wypuszczając remake kawałka Laurie Andersons O Supaman, remiksami dla Roxy Music, Röyskopp, Underworld i wielu innych oraz współpracą z Bobem Mosesem, czy Dubspeeka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

M.A.N.D.Y. vs Booka Shade – Body Language

M.A.N.D.Y. powraca do poznańskiej Tamy. Mamy bilety na tę imprezę!

Reprezentant niemieckiej sceny elektronicznej powraca do poznańskiej Tamy już tego lata. Swój taneczny set M.A.N.D.Y. zaprezentuje już 18 lipca w Tama Bar, a jego występ będzie pierwszym zagranicznym bookingiem klubu.

W letnim programie Tama Baru nie może zabraknąć również najgorętszego winylowego duo, czyli Away with the fairies w składzie: Jakub Przewoźny & Ōkami, którzy także zaprezentują swoje brzmienia tej nocy.

Bilety na imprezę, którą poprowadzi M.A.N.D.Y. znajdziecie na Biletomat.pl. Nie może Was zabraknąć!

M.A.N.D.Y. TamaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →