Tama prezentuje program artystyczny na najbliższe dni

News

Zastanawiacie się co będzie działo się w najbliższych dniach w poznańskiej Tamie? Mamy dla Was odpowiedzi. Klub ujawnił właśnie program na nadchodzące dni.

Tama –  nowa przestrzeń, nowe możliwości

Ostatnie dni i miesiące to niezwykle ciężki okres dla branży klubowej, która ze względu na obowiązujący reżim sanitarny, zmuszona była przekształcić się na pubową. Większość klubów funkcjonuje w tej chwili jako bary, a o rozległych line-upach możemy zapomnieć. Sytuacja jest poważna, gdyż obecny stan prawny nie pozwala na organizację większych wydarzeń niż te do 150 osób, a brak informacji od rządu uniemożliwia skuteczne podejmowanie decyzji co do przyszłych imprez.

W tym ciężkim czasie, do spragnionych choć namiastki parkietowych wrażeń rękę wyciąga poznańska Tama, która ogłosiła właśnie swój program artystyczny na nadchodzące weekendy. Zapytacie – skąd takie posunięcie? Jest to wynik otwarcia zupełnie nowej przestrzeni – Tama Baru, który mieście się na dziedzińcu Izby Rzemieślniczej – pod gołym niebem. To właśnie tam odbywać się będą wszystkie wydarzenia zapowiedziane na nadchodzący okres.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tama – program na najbliższe weekendy

Co będzie się działo na dziedzińcu Tamy? Trzeba przyznać, że całkiem sporo. Program naprawdę zapowiada się bardzo dobrze i znajdziemy w nim wiele ciekawych wydarzeń, zarówno tych z muzyką elektroniczną.

Początek nadchodzącego weekendu należeć będzie do członka ekipy plug.in, promotora schronowego cyklu Lazy Monday i DJ-a o selekcji przyprawiającej parkiety o wrzenie – KRZone. Dzień później, w sobotę – 26 czerwca za konsoletą stanie człowiek-instytucja polskiej sceny klubowej – Leon, który ostatnio podzielił się z nami swoimi ulubionymi podcastami. Niedziela natomiast upłynie nam w bardziej wolnych klimatach za sprawą Keytova i Aena, którzy poprowadzą ceremonię downtempo sunday. 

SCHRONCAST #19 – KRZone @ After School Lazy Monday

Kolejny weekend to piątkowe urodziny Kemota, oraz sobotni występ Lulu Maliny. 10 lipca to dzień, w którym Tama połączy swoje siły z wrocławskim Transformatorem w wyniku czego na dziedzińcu zagra Keczup i Trans Timmermans. 11 lipca należeć będzie do Feelaza.

W ostatni z zapowiedzianych weekendów bawić się będziemy przy dźwiękach serwowanych przez niezwykle elektryzujący damski duet – Joanę i An On Bast, a sobotni wieczór przejmą Away With the Fairies.

An On Bast Live set – Awesome Soundwave II | @Beatport Live

Warto wspomnieć również o zupełnie nowej inicjatywie zapoczątkowanej przez włodarzy klubu. W każdy czwartek za deckami stawać będą pracownicy klubu, których na codzień możecie znać zza baru. W ramach cyklu wystąpią: OTT3R, 7WPORZONDKU, Shuster, River Cat, oraz Lazy Dee.

tamaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →