Love International Festival – pierwsze ogłoszenie

fot. Eliza Rose / Facebook
Festiwale Zapowiedzi
eliza rose, Love International Festival

Właśnie pojawiła się niezła opcja na przyszłoroczny letni wyjazd dla fanów house'u. Chorwacki festiwal Love International opublikował właśnie pierwszy rzut artystów na kolejną edycję wydarzenia.

Love International Festival – dobra opcja na Chorwację

To, że Chorwacja to świetna imprezowa alternatywa na lato dla takich kierunków jak Ibiza, nie trzeba nikomu przypominać. Bałkany oferują mnóstwo ciekawych atrakcji oraz interesujących, intensywnych wydarzeń, które oferują nie tylko malownicze dalmatyńskie widoki, ale i dobrą muzykę. Jedną z ciekawszych opcji na lato staje się Love International Festival. Event ten odbywa się w ośrodku The Garden w miejscowości Tisno, znajdującej się pomiędzy Zadarem a Splitem. W przyszłym roku między 12 do 18 lipca na chorwackim festiwalu Love International wystąpią gwiazdy sceny house i nie tylko. Wśród nich m.in. autorka tegorocznego przeboju lata B.O.T.A.Eliza Rose oraz Palms Trax, który zagra b2b z Jobem Jobsem. Wystąpi także najpopularniejszy przedstawiciel serbskiego house’u Vladimir Ivković w towarzystwie Willikens. Obszerną listę zawierającą niemalże 40 artystów możecie zobaczyć poniżej:

love international
fot. Love International

Palms Trax | Boiler Room x Dekmantel Festival 2022

Zobacz także: Tauron Nowa Muzyka 2023: pierwsze ogłoszenie

Kolejni artyści, a także informacje o imprezach towarzyszących, jak boat party, a także festiwalowy program nocny w Barbarella’s, zostaną ogłoszeni w nadchodzących miesiącach. Wejściówki na Love International 2023 są już w sprzedaży na stronie wydarzenia za pośrednictwem bileterii Resident Advisora. Bilet na całe wydarzenie kosztuje obecnie około 560 zł – 1 funt z każdej transakcji zostanie przekazany na rzecz fundacji Earth/Percent, aby kontynuować wysiłki na rzecz rozwiązania kryzysu klimatycznego na całym świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobaczcie relację z wydarzenia na Instagramie, a poniżej oficjalne aftermovie sprzed kilku lat.

Love International 2017 Official AftermoviePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →