††† (Crosses) zapowiadają nową EP-kę rewelacyjnym singlem „Vivien”

fot. NME.com
News
††† (Crosses) będą trwale promieniujący

Premierowy krążek ††† (Crosses) ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Wydawnictwo ukaże się pod skrzydłami labelu Warner Records.

††† (Crosses) będą trwale promieniujący

††† (Crosses), czyli side projekt Chino Moreno, frontmana zespołu Deftones, oraz multiinstrumentalisty i producenta Shauna Lopeza, wypuszczą w tym roku nową EP-kę zatytułowaną Permanent.Radiant. Nastąpi to dokładnie 9 grudnia za pośrednictwem Warner Records. Wydawnictwo zapowiada już teraz pierwszy singiel z krążka – Vivien. Nagranie ukazuje się po wydaniu dwóch tegorocznych utworów grupy – Initiation oraz Protection, które nie pojawią się jednak finalnie na Permanent.Radiant.

††† (Crosses) – Vivien 

Chcemy teraz powoli wydawać single i małe partie utworów, a następnie skumulować to w pełnowymiarową płytę. Spodziewajcie się więc kolejnych singli

– powiedział w wywiadzie z NMEC Chino Moreno.

Moreno zdradził też, że w nowym projekcie zespół „będzie starał się odchodzić od rzeczy zbyt współczesnych lub zbyt retro”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Żegnajcie, konie

††† (Crosses) ukształtował się jako elektroniczno-rockowy twór w 2011 roku. Od samego początku brzmienie zespołu oparte jest na połączeniu różnych odmian elektroniki – od witch house poprzez industrial, dream pop i dark wave. Grupa z LA, która wydała swój debiutancki album z własnym tytułem w 2014 roku, ogłosiła swój powrót w grudniu ubiegłego roku, podpisując nową umowę z Warner Records i wydając cover Q Lazzarus Goodbye Horses. Wersja słynnego singla w wykonaniu duetu jest zbliżona do oryginału, ale unowocześniona i bardziej zatrważająca wskutek użycia przez zespół niepokojących efektów dźwiękowych. Sprawdźcie zresztą sami:

††† (Crosses) – Goodbye Horses

††† (Crosses) – Permanent.Radiant – tracklista:

01. Sensation
02. Vivien
03. Cadavre Exquis
04. Day One
05. Holier
06. Procession

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →