††† (Crosses) zapowiadają nową EP-kę rewelacyjnym singlem „Vivien”

fot. NME.com
News
††† (Crosses) - nowy teledysk i nowa EP-ka

Premierowy krążek ††† (Crosses) ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Wydawnictwo ukaże się pod skrzydłami labelu Warner Records.

††† (Crosses) będą trwale promieniujący

††† (Crosses), czyli side projekt Chino Moreno, frontmana zespołu Deftones, oraz multiinstrumentalisty i producenta Shauna Lopeza, wypuszczą w tym roku nową EP-kę zatytułowaną Permanent.Radiant. Nastąpi to dokładnie 9 grudnia za pośrednictwem Warner Records. Wydawnictwo zapowiada już teraz pierwszy singiel z krążka – Vivien. Nagranie ukazuje się po wydaniu dwóch tegorocznych utworów grupy – Initiation oraz Protection, które nie pojawią się jednak finalnie na Permanent.Radiant.

††† (Crosses) – Vivien 

Chcemy teraz powoli wydawać single i małe partie utworów, a następnie skumulować to w pełnowymiarową płytę. Spodziewajcie się więc kolejnych singli

– powiedział w wywiadzie z NMEC Chino Moreno.

Moreno zdradził też, że w nowym projekcie zespół „będzie starał się odchodzić od rzeczy zbyt współczesnych lub zbyt retro”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Żegnajcie, konie

††† (Crosses) ukształtował się jako elektroniczno-rockowy twór w 2011 roku. Od samego początku brzmienie zespołu oparte jest na połączeniu różnych odmian elektroniki – od witch house poprzez industrial, dream pop i dark wave. Grupa z LA, która wydała swój debiutancki album z własnym tytułem w 2014 roku, ogłosiła swój powrót w grudniu ubiegłego roku, podpisując nową umowę z Warner Records i wydając cover Q Lazzarus Goodbye Horses. Wersja słynnego singla w wykonaniu duetu jest zbliżona do oryginału, ale unowocześniona i bardziej zatrważająca wskutek użycia przez zespół niepokojących efektów dźwiękowych. Sprawdźcie zresztą sami:

††† (Crosses) – Goodbye Horses

††† (Crosses) – Permanent.Radiant – tracklista:

01. Sensation
02. Vivien
03. Cadavre Exquis
04. Day One
05. Holier
06. ProcessionPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →