Klub Golzheim z Düsseldorfu zostanie zamknięty przez remont

fot. Psycho Thrill Cologne / Facebook
News
golzheim

Jedna z najpopularniejszych miejscówek z techno i house'm w niemieckim Düsseldorfie - klub Golzheim - upada. Powód jego zamknięcia jest dość kuriozalny. Ostatnie imprezy odbędą się w najbliższy weekend.

Remont generalny zamyka klub

W ciągu ostatnich siedmiu lat Golzheim stał się jednym z najlepszych klubów house i techno w Düsseldorfie, szczególnie dla didżejów winylowych. Otwarta w maju 2016 roku miejscówka działała w moście Theodora Heussa nad Renem. Budowa klubu trwała półtora roku, przy użyciu głównie materiałów pochodzących z recyklingu z opuszczonych fabryk.

Fred P @ Golzheim Club / Düsseldorf

W związku z planowaną przebudową mostu klub musi zostać zamknięty, a cała jego zawartość – łącznie z nagłośnieniem, drewnianą podłogą, barem i didżejką – zostanie usunięta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nawet stalowe belki pod sufitem muszą zostać trwale usunięte co zaowocuje bardziej znaczącą inwestycją, gdybyśmy mogli odbudować klub, w porównaniu do tego, co było konieczne na początku. W okresie trzech lat, nastąpi jeszcze większa ostateczna konserwacja struktury mostu. Oznacza to, że nie ma możliwości odbudowania klubu, zanim to wszystko się skończy – powiedział założyciel klubu Daniel Fritschi w rozmowie z Resident Advisor

W tej chwili Fritschi, który ma czas do końca lutego na opuszczenie lokalu, uważa, że ​​istnieje tylko „bardzo mała szansa”, że klub powróci. W międzyczasie planuje wziąć urlop, wydać dwie płyty artystów związanych z klubem i skupić się na swoim nowym projekcie live, trio Logarhythm. Ostatnie imprezy w Golzheim odbędą się w piątek, 27 stycznia i sobotę, 28 stycznia, z udziałem takich artystów jak Marcel Woyt, Roxtone, David Langer, Claus Bachor oraz rezydentów.

PSYCHO THRILL x ROHBAU _ SAT May 19th 2018 @ GOLZHEIM, Duesseldorf / GERPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →