Jak wyglądałby skład Twojego festiwalu muzycznego? Dowiedz się dzięki Spotify Instafest

fot. pixabay.com
News
Glastonbury Festival 2022

W sieci pojawiła się aplikacja, która wyświetli Twoich ulubionych wykonawców ze Spotify w formie plakatu festiwalowego.

Spotify Instafest. I Ty możesz mieć własny festiwal

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie, wchodzimy w czas różnego rodzaju podsumowań, również tych muzycznych. Wielu z was czeka zapewne aż Spotify Wrapped (czyli spersonalizowana playlista zawierającą najczęściej słuchane przez danego użytkownika utwory w ciagu ostatnich 12 miesięcy) wyskoczy w końcu na ekranie monitora lub telefonu. Tymczasem do akcji weszła niespodziewanie aplikacja o nazwie Spotify Instafest, która pozwala każdemu stworzyć własny plakat festiwalowy z line-upem na podstawie wyników wyświetleń najczęściej odtwarzanych artystów na Spotify. Mamy więc do czynienia z prostym w obsłudze generatorem graficznym, który może zapewnić nam trochę dobrej zabawy. Aplikacja została stworzona przez studenta z Uniwersytetu Kalifornijskiego.

Jak wyglądałby skład Twojego festiwalu muzycznego? Dowiedz się dzięki Spotify Instafest
fot. @almahorman/Twitter

Impreza na plaży lub na pustyni

Spotify Instafest jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy wejść na tę stronę, zalogować się kontem Spotify i… gotowe. W kilka sekund będziemy mogli zobaczyć i pobrać spersonalizowany plakat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli powstały plakat nie przypadnie do gustu, jest kilka opcji, aby go jeszcze bardziej spersonalizować. Instafest do stworzenia line-upu pozwala użyć waszych ulubionych artystów z ostatnich czterech tygodni, ostatnich sześciu miesięcy lub „wszech czasów”, co może mieć wpływ na to, ile dni potrwa festiwal. Możecie również zmienić estetykę grafiki, przełączając się między trzema różnymi stylami. Należą do nich Malibu Sunrise – letnia impreza na plaży, LA Twilight – późnonocna zabawa w miejskim otoczeniu lub Mojave Dusk –  festiwal na pustyni. Instafest automatycznie nazywa festiwal od nazwy użytkownika Spotify.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →