Hudson Mohawke i Lunice powracają jako TNGHR

Fot. Materiały promocyjne
News
TNGHR - jest nowy singiel, będą koncerty

Producentki duet wypuścił do sieci kawałek Tums.

TNGHR – jest nowy singiel, będą koncerty

TNGHR wydał właśnie nowy utwór zatytułowany Tums. Jest to pierwsza nowa porcja muzyki duetu od 2019 roku, kiedy to Hudson Mohawke i Lunice wypuścili EP-kę TNGHT II. Panowie mieli intensywnie koncertować w 2020 roku, ale plany zostały wstrzymane z powodu pandemii.

Teraz jednak producenci wracają do wspólnego grania i występowania na żywo. W najbliższą sobotę zagrają pierwszy od trzech lat koncert. Odbędzie się on w klubie The Catwalk w Los Angeles.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tums powstało z tego zbiorowego pouczucia „omg może faktycznie znowu będą imprezy”. To uczucie stało się inspiracją dla pierwszych zasad projektu TNGHT: „Keep it really fun”. Ten utwór naprawdę pokazuje nasze dwa odrębne style i to, jak dobrze ze sobą współgrają, pomimo stylistycznych różnic, które są między nami, jako artystami – możemy przeczytać w informacji prasowej.

TNGHR – Tums

TNGHR – Hudson Mohawke i Lunice aktywni w 2021 roku

Hudson Mohawke w tym roku wypuścił reedycję swojej pierwszej płyty Hudson’s Heeters Vol. 1, która ukazała się pierwotnie w 2006 roku. Teraz wydawnictwo pojawiło się po raz pierwszy w formie czarnego krążka.

Lunice wydał w 2021 singiel Run Around.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →