Hudson Mohawke wypuścił już drugi mixtape w tym roku. Posłuchaj, jak brzmi „Poom Gems”

Premiera nowego wydawnictwa Hudsona Mohawke'a odbyła się w poprzedni weekend. Mixtape dostępny jest na płycie CD, winylu i w serwisach streamingowych.

Hudson Mohawke znów wydaje

To już drugie wydawnictwo tego typu w 2020 roku, które serwuje nam pochodzący ze Szkocji artysta. W ostatnim miesiącu ukazał się mixtape B.B.H.E. Mało tego, artysta w lipcu wypuścił jeszcze EPkę Heart of the Night.

Ten niedawny przypływ aktywności Hudson Mohawke motywowany jest przemyśleniami muzyka poczynionymi w czasie pandemii koronawirusa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że mam zrobione całe mnóstwo muzyki, które nie jest nigdzie dostępne. Co by się z tym całym materiałem stało, gdybym nagle musiał opuścić ten świat? Czy zostałby kiedykolwiek upubliczniona? Jeśli tak, to w czy takiej formie, jaką bym pragnął – napisał  w mediach społecznościowych Mohawke

Hudson Mohawke  – solo i we współpracy z innymi

Przypomnijmy, że w 2019 roku ukazała się kompilacja I & II duetu TNGHT, składającego się z Hudsona Mohawke’a i kanadyjskiego producenta o ksywie Lunice,. Szkot rozpoczął także współpracę z producentem techno Tiga, z którym wydał w tym roku wspólną płytę Love Minus Zero. Ostatni solowy album Mohawke’a – Lantern ukazał się w 2015 roku.

Hudson Mohawke – Poom Gems – tracklista i odsłuch

 1.  All I Need
 2. Solstice Izo
 3. Solesaft
 4. Need U Here
 5. Hands of Time
 6. Schmurgen
 7. Sweet Silverskin
 8. Vitalize
 9. Behind A Frozen Waterfall
 10. Hoiarp
 11. Foam Finger
 12. Sequon
 13. Things You Do

Hudson Mohawke

Hudson Mohawke – Poom Gems – okładka albumu


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →