Hudson Mohawke wyda winylową reedycję swojego kultowego dema

News
Hudson Mohawke z sercem na dłoni

Hudson’s Heeters Vol. 1 Hudsona Mohawke'a ukazało się pierwotnie w 2006 roku. Teraz wydawnictwo pojawi się po raz pierwszy w formie czarnego krążka.

Hudson Mohawke i jego legendarne demo

W dniu premiery Hudson’s Heeters Vol. 1 było dostępne jedynie za pośrednictwem serwisu Myspace i forów internetowych. Teraz niezapomniane demo zostanie wydane na płycie winylowej przez wytwórnię Warp Records.

Winylowe wydanie dema, które ukaże się 9 kwietnia, jest następstwem trzech zeszłorocznych zrzutów archiwalnych materiałów od HudMo w postaci B.B.H.E, Poom Gems i Airborn Lard.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przedpremierowo Hudson’s Heeters Vol. 1 możecie zamówić na Bandcampie Warp Records pod tym linkiem, a tracklistę możecie sprawdzić poniżej.

Hudson Mohawke – Hudson’s Heeters Vol. 1

A1 Intro
A2 You Got Money
A3 Star Of A Story
A4 Free Mo
A5 Apple Cores
A6 Oversized Pencil Break
A7 No One Could Ever
B1 Polkadot Blues
B2 The Harvest
B3 Are You Feeling Hot
B4 Moogli
B5 Waldo’s Gift
B6 Bottle Caps
B7 Overnight

Hudson Mohawke powraca z reedycją dema

Hudson Mohawke – z Glasgow na światowe salony

W zeszłym roku Hudson Mohawke był gwiazdą sierpniowej okładki DJ Mag UK. Ten nieśmiały, urodzony w Glasgow, mieszkający w Los Angeles producent, współpracował wiele razy z supergwiazdami, ale sam rzadko udziela wywiadów, pozwalając, by to muzyka  mówiła za niego. Jednak lockdown doprowadził do zmiany w jego świadomości  i erupcji aktywności. Stąd powstała nowa, porywają seria archiwalnych albumów dla Warp Records. Hudson’s Heeters Vol. 1 jest właśnie jednym z nich.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →