Denes Toth – techno prosto ze Słowacji

News

Mimo że house i techno to globalne gatunki muzyczne, najczęściej skupiamy się na wykonawcach z Niemiec, Anglii czy krajach Beneluksu. Na szczęście swoją obecność na scenie zaznaczają coraz częściej nie tylko Węgrzy, ale i Słowacy. DJ i producent z Bratysławy – Denes Toth – wydaje właśnie EP-kę w berlińskim labelu.

Denes Toth – od 20 lat na słowackiej scenie tanecznej

Denes Toth to DJ, producent, twórca popularnej serii wieczorów z muzyką elektroniczną o nazwie Moody i niezłomny popularyzator wysokiej jakości słowackiej i zagranicznej niezależnej muzyki elektronicznej. Upowszechnia ją nie tylko w audycjach radiowych, ale i za pośrednictwem strony internetowej Moodyverse Music Blog – bloga muzycznego, którego sam założył i nadal prowadzi. Istnieje na scenie muzycznej już 20 lat. Ten utalentowany słowacki artysta, dzięki swoim DJ-setom zawierającym melodyjną house music, występuje na Słowacji, w Czechach i na Węgrzech u boku światowych artystów, o czym świadczą line-upy festiwali takich jak Sziget, Balaton Sound, czy Beats for Love.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W tym roku występował na jednej scenie z wieloma wybitnymi artystami: nad Balatonem grał razem z Hernanem Cattaneo, w klubie Akwarium w Budapeszcie wystąpił z Adriatique, na party na Balaton Piknik grał po boku Jana Blomqvista i Kollektiv Turmstrasse. Jego najbliższa trasa prowadzi do Zvolenia, gdzie 12 listopada wystąpi na jubileuszowym setnym wydaniu legendarnej nocy Funken Gruven, a 27 listopada razem z duetem producentów Mathame – w Cinema Hall Budapest.

Przypomnijmy też, że Denes zagrał również w Krakowie – obok Kuby Sojki aka Poly Face podczas letniej edycji projektu vulcan.

Premiera EP-ki Impulz w berlińskim Mono.Noise

Nagrana przez Denesa w ostatnich miesiącach, utrzymana w stylu melodyjnego house’u debiutancka EP-ka pt. Impulz ukazała się w piątek w berlińskim wydawnictwie Mono.Noise.

Denes Toth  nagrywał dotąd m.in. w liverpoolskim wydawnictwie Circus Recordings, a tej jesieni pojawia się w katalogu berlińskiego wydawnictwa Mono.Noise. EP zawiera utwór tytułowy oraz Globus.

Impulz wzbudził zainteresowanie już w wersji demo, kiedy został zauważony przez duet Undercattz, który zajmuje się wyszukiwaniem najciekawszych pokazowych nagrań. Producenci zaczęli promować tego tracka na swoich stories w social mediach. Oba numery z EP-ki supportowali potem m.in. Super Flu, James Zabiela, Guzy i Marco Faraone.

 

 

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →