Giolì & Assia już w ten czwartek w Polsce

fot. materiały prasowe Follow the Step
Eventpromo
gioli assia

Coś dla miłośników melodyjnej elektroniki! W najbliższy weekend do Stolicy przybywa popularny duet sycylijskich artystek Giolì & Assii, które zaprezentują Wam materiał z najnowszej płyty "Fire Hell And Holy Water".

Z ziemi włoskiej do Polski

Giolì & Assia to sycylijski duet producentek, didżejek, multiinstrumentalistek, wokalistek, autorek tekstów, właścicielek wytwórni płytowych. Tworzą muzykę, która łączy w sobie elementy znane z takich gatunków, jak chociażby techno, house, indie i pop – idea zawarcia w swojej muzyce tych elementów powoduje, że artystki klarują swój własny styl. Giolì gra na fortepianie, wiolonczeli, perkusji, gitarze i handpanie, a Assia zajmuje się wokalem i gitarą. Co ciekawe duet początkowo rozpoczynał od relacji menedżer – artysta, jednak kreatywne partnerstwo rozwinęło się w 2016 roku w kolektyw producencko-autorski. Jeszcze w tym samym roku założyły własną wytwórnię płytową, Diesis Records, która zajmuje się dystrybucją ich muzyki.

Giolì & Assia – #DiesisLive @Vulcano, Aeolian Islands [Handpan Set]

Wykorzystując moc internetu do swoich wciągających transmisji na żywo, Giolì i Assia ruszyły ze swoich małych rodzinnych miasteczek na Sycylii w świat. Ich grono fanów i dzienniki tras koncertowych sięgają od Kolumbii, przez Stany Zjednoczone po Indie, a transmisje występów dobijają kilkunastu tysięcy, milionów odsłon. Najnowszy album Fire Hell And Holy Water otwiera nowy, ekscytujący rozdział twórczy i stanowi najbardziej kompletną wypowiedź artystyczną tej pary, która wystąpi w warszawskim Palladium już w czwartek, 9 marca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Giolì & Assia – Fire Hell and Holy Water

Ich indie techno pop odnajduje piękno w kontrastach światła i ciemności, nadziei i rozpaczy, klasyki i współczesności. Jest to żywy miks potężnych melodii, przyprawiających o dreszcze wokali oraz dźwięcznych tonów charakterystycznego handpana, a wszystko to połączone z porywającymi elektronicznymi rytmami.

Poniżej zaproszenie od samych artystek:Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →