Snarky Puppy ponownie w Polsce – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Snarky Puppy, po rewelacyjnym przyjęciu jesienią ubiegłego roku, postanowili wrócić do Polski także przy okazji najnowszej trasy koncertowej. Artyści wystąpią 20 października w poznańskim Eskulapie i 21 października w warszawskim Palladium.

Stacjonujący w Nowym Jorku kolektyw Snarky Puppy zyskał w ciągu ostatnich lat sporą sławę. Muzycy w swojej twórczości łączą ogromną wiedzę i szacunek do klasycznych form z potrzebą innowacji i zabawy dźwiękiem. To właśnie dzięki temu jazz-funkowa propozycja Snarky Puppy zwróciła uwagę kluczowych mediów – od BBC po The Guardian. Muzycy występowali już na scenach największych klubów Azji, Europy, Australii i Ameryki Północnej.
Poza karierą w zespole, muzycy występują również regularnie u innych artystów, takich jak Erykah Badu, Snoop Dogg czy Justin Timberlake.
W maju tego roku ukazał się najnowszy album Snarky Puppy – „Sylva” – nagrany wspólnie z Metropole Orkest. W ramach promocji tej płyty kolektyw da 2 koncerty w Polsce – 20 października w poznańskim Eskulapie i 21 października w warszawskim Palladium.
Źródło: materiały organizatora


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →