GAIKA i Spitfire Audio zaprezentowali industrialną komplikację dźwięków „War Island”

Fot. Materiały promocyjne
News
GAIKA - muzyka miasta

Projekt jest inspirowany młodością GAIKI i oddaje klimat nocnego życia Londynu.

GAIKA – muzyka miasta

Spitfire Audio, we współpracy z producentem i kompozytorem o pseudonimie GAIKA, wydał kolekcję ekspansywnych, industrialnych pejzaży dźwiękowych. Kompilacja zatytułowana War Island zawiera dźwięki i odgłosy pozyskane z londyńskich nocnych ulic. Muzyka inspirowana jest młodością GAIKI i oddaje klimat mnogości dźwięków brytyjskiej stolicy, dając twórcom szansę na wykorzystanie unikalnych brzmień do wzbogacenia swojej twórczości.

Mówiąc o tym projekcie, GAIKA mówi:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ludzie opisują moją twórczość jako dźwięk pamięci bycia w klubie, w przeciwieństwie do bycia naprawdę na parkiecie. Dlatego chcą dostać ode mnie te wszystkie kinowe, ambientowe rzeczy, a im bardziej rozwijam się jako kompozytor, tym bardziej się w tym kierunku skłaniam. Chcę, żeby ludzie po prostu tworzyli nową muzykę, czy to używając biblioteki do tworzenia partytur w bardziej eksperymentalny sposób, czy też próbując przesunąć granice tego, co znają, niekoniecznie inwestując tysiące i tysiące w cały ten sprzęt.

GAIKA – nie tylko same dźwięki

War Island to nie tylko ta jedna kompletna kompilacja, ale także rozszerzona antologia projektów GAIKI, która zawiera płytę, bibliotekę sampli, instalację, film i technologię – wszystko to reprezentuje uniwersalne doświadczenie współczesnej egzystencji, życia wśród miejskiego chaosu i tego, jak Wielka Brytania zmieniła się w post-pandemicznym świecie.

Projekt składa się z 42 presetów, podzielonych na 6 sekcji, których pełne opisy znajdziecie na stronie Spitfire Audio. Spitfire Audio i GAIKA przekazują również 12,5% z bieżącej sprzedaży biblioteki na rzecz Hackney Caribbean Elderly Organisation. Kompilacja dźwięków jest dostępna pod tym adresem.

Fot. Materiały promocyjne

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
29 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →