GAIKA i Spitfire Audio zaprezentowali industrialną komplikację dźwięków „War Island”

Fot. Materiały promocyjne
News
GAIKA - muzyka miasta

Projekt jest inspirowany młodością GAIKI i oddaje klimat nocnego życia Londynu.

GAIKA – muzyka miasta

Spitfire Audio, we współpracy z producentem i kompozytorem o pseudonimie GAIKA, wydał kolekcję ekspansywnych, industrialnych pejzaży dźwiękowych. Kompilacja zatytułowana War Island zawiera dźwięki i odgłosy pozyskane z londyńskich nocnych ulic. Muzyka inspirowana jest młodością GAIKI i oddaje klimat mnogości dźwięków brytyjskiej stolicy, dając twórcom szansę na wykorzystanie unikalnych brzmień do wzbogacenia swojej twórczości.

Mówiąc o tym projekcie, GAIKA mówi:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ludzie opisują moją twórczość jako dźwięk pamięci bycia w klubie, w przeciwieństwie do bycia naprawdę na parkiecie. Dlatego chcą dostać ode mnie te wszystkie kinowe, ambientowe rzeczy, a im bardziej rozwijam się jako kompozytor, tym bardziej się w tym kierunku skłaniam. Chcę, żeby ludzie po prostu tworzyli nową muzykę, czy to używając biblioteki do tworzenia partytur w bardziej eksperymentalny sposób, czy też próbując przesunąć granice tego, co znają, niekoniecznie inwestując tysiące i tysiące w cały ten sprzęt.

GAIKA – nie tylko same dźwięki

War Island to nie tylko ta jedna kompletna kompilacja, ale także rozszerzona antologia projektów GAIKI, która zawiera płytę, bibliotekę sampli, instalację, film i technologię – wszystko to reprezentuje uniwersalne doświadczenie współczesnej egzystencji, życia wśród miejskiego chaosu i tego, jak Wielka Brytania zmieniła się w post-pandemicznym świecie.

Projekt składa się z 42 presetów, podzielonych na 6 sekcji, których pełne opisy znajdziecie na stronie Spitfire Audio. Spitfire Audio i GAIKA przekazują również 12,5% z bieżącej sprzedaży biblioteki na rzecz Hackney Caribbean Elderly Organisation. Kompilacja dźwięków jest dostępna pod tym adresem.

Fot. Materiały promocyjnePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →