Enigmatic przedstawia kolejne wydawnictwo tego roku

News
Enigmatic

Poznański producent nie daje o sobie zapomnieć. W piątek ukazało się jego najnowsze EP - Mango Paradise, pod szyldem amerykańskiej wytwórni Hoomidas Records.

Enigmatic – utalentowany producent i od niedawna live performer

Jestem przekonany, że sylwetka artystyczna Enigmatica znana jest, lub powinna być znana, wszystkim entuzjastom takich gatunków jak deep, organic house czy downtempo w Polsce. Postać sympatycznego muzyka, aktualnie mieszkającego w stolicy Wielkopolski, kojarzyć możecie chociażby z cudownego supportu w formie pierwszego w karierze live actu przed Benem Bohmerem w Iskrze Pole Mokotowskie.

Enigmatic – Garden Of God @ Las Palace 2020

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mariusz obecny jest na scenie od dawna, a jego kariera w ostatnich latach nabiera coraz większego tempa. Świadczy o tym coraz większa ilość releasów w renomowanych zagranicznych oficynach wydawniczych. Już w tym roku usłyszeć mogliśmy kilka wydawnictw, z których nadmienić można chociażby doskonałą Her Eyes dla 3rd Avenue czy Time Travel. W zeszły piątek ukazało się najnowsze wydawnictwo tejże utalentowanej persony.

Enigmatic – Mango Paradise – nowe, owocowo świeże EP

27 listopada na rynek wydawniczy trafiło Mango Paradise. Najnowsze EP Enigmatica. Składający się z 3 utworów minialbum, wyszedł nakładem amerykańskiej wytwórni Hoomidas Records z siedzibą w Los Angeles. Wśród tracków znajdują się 2 autorskie kompozycje Mariusza oraz remix jednej z nich, przygotowany przez Miyagiego. Ten ostatni to światowej sławy producent, którego wydawnictwa ukazywały się nakładem m in. Kattermukke, a on sam jest właścicielem labelu Lost Diaries.

Enigmatic – Mango Paradise [Hoomidaas]

Na nowym wydawnictwie Enigmatic postawił na sporą dynamikę brzmienia, połączoną z większą prostotą kompozycyjną. W efekcie otrzymujemy piękne, organic house’owe numery, które od pierwszych minut nie kryją swojego parkietowego potencjału. W najnowszych utworach poznańskiego producenta przebrzmiewa również zamiłowanie do budowania urzekających melodii, które miękko bujają słuchaczem.

Enigmatic – Crossing Roads [Hoomidaas]

Najnowsze wydawnictwo Enigmatica dostępne jest do nabycie w formie cyfrowej pod tym adresem, do czego serdecznie zachęcamy!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →