Enigmatic przedstawia kolejne wydawnictwo tego roku

News
Enigmatic

Poznański producent nie daje o sobie zapomnieć. W piątek ukazało się jego najnowsze EP - Mango Paradise, pod szyldem amerykańskiej wytwórni Hoomidas Records.

Enigmatic – utalentowany producent i od niedawna live performer

Jestem przekonany, że sylwetka artystyczna Enigmatica znana jest, lub powinna być znana, wszystkim entuzjastom takich gatunków jak deep, organic house czy downtempo w Polsce. Postać sympatycznego muzyka, aktualnie mieszkającego w stolicy Wielkopolski, kojarzyć możecie chociażby z cudownego supportu w formie pierwszego w karierze live actu przed Benem Bohmerem w Iskrze Pole Mokotowskie.

Enigmatic – Garden Of God @ Las Palace 2020

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Mariusz obecny jest na scenie od dawna, a jego kariera w ostatnich latach nabiera coraz większego tempa. Świadczy o tym coraz większa ilość releasów w renomowanych zagranicznych oficynach wydawniczych. Już w tym roku usłyszeć mogliśmy kilka wydawnictw, z których nadmienić można chociażby doskonałą Her Eyes dla 3rd Avenue czy Time Travel. W zeszły piątek ukazało się najnowsze wydawnictwo tejże utalentowanej persony.

Enigmatic – Mango Paradise – nowe, owocowo świeże EP

27 listopada na rynek wydawniczy trafiło Mango Paradise. Najnowsze EP Enigmatica. Składający się z 3 utworów minialbum, wyszedł nakładem amerykańskiej wytwórni Hoomidas Records z siedzibą w Los Angeles. Wśród tracków znajdują się 2 autorskie kompozycje Mariusza oraz remix jednej z nich, przygotowany przez Miyagiego. Ten ostatni to światowej sławy producent, którego wydawnictwa ukazywały się nakładem m in. Kattermukke, a on sam jest właścicielem labelu Lost Diaries.

Enigmatic – Mango Paradise [Hoomidaas]

Na nowym wydawnictwie Enigmatic postawił na sporą dynamikę brzmienia, połączoną z większą prostotą kompozycyjną. W efekcie otrzymujemy piękne, organic house’owe numery, które od pierwszych minut nie kryją swojego parkietowego potencjału. W najnowszych utworach poznańskiego producenta przebrzmiewa również zamiłowanie do budowania urzekających melodii, które miękko bujają słuchaczem.

Enigmatic – Crossing Roads [Hoomidaas]

Najnowsze wydawnictwo Enigmatica dostępne jest do nabycie w formie cyfrowej pod tym adresem, do czego serdecznie zachęcamy!

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również