Electronic Field Festival – trzy dni z techno w Poznaniu

Eventpromo
ZaTarg na Wildzie, Electronic Field Festival - trzy dni z techno w Poznaniu

Poznań Electronic Field Festival, to nic innego, jak trzydniowa balanga, którą można podpiąć pod szereg tych z cyklu "pożegnanie lata". Ostatecznie wyróżnia się ona spośród nich formułą, która prócz nocnych rave'ów zapewnia chilloutową imprezę w ciągu dnia i swobodne bujanie się w rytmach spokojniejszej elektroniki. Electronic Field Festival odbędzie się w Poznaniu w dniach 4 - 6 września.

Poznań Electronic Field Festival prezentuje: techno na świeżym powietrzu

Lubimy takie imprezy! Nie ma co owijać w bawełnę – idea rave’ów pod chmurką sprawdza się znakomicie, ściąga prawdziwe tłumy i tworzy niepowtarzalną atmosferę wspólnoty. Poznań Electronic Field Festival to event jedyny w swoim rodzaju. Trzy dni podrygiwania na parkiecie, raczenia się schłodzonymi napojami i łapania ostatnich wakacyjnych impulsów. Będą tańce pod gwiazdami oraz leniwe tuptanie za dnia. Jeśli przepadacie zarówno za nocnymi imprezami, jak i za dziennymi posiadówkami w klimacie okraszonym muzyką elektroniczną, gwarantujemy, że na Poznań Electronic Field Festival poczujecie się jak w domu. Koniecznie sprawdźcie, co tam się wydarzy!

Poznań Electronic Field Festival – piątkowa rozgrzewka

Weekend zaczynamy od godziny 20.00. Na Poznań Electronic Field Festival nuda nie zajrzy Wam w oczy – line-up imprezy to faktyczna petarda. To będzie rave z prawdziwego zdarzenia i nie skończy się, dopóki nie zacznie świtać. Na poznańskim festiwalu na pierwszy ogień pójdą tacy artyści jak EnigmatiC, Longer, KRZone i Boarding Pass. Zaprzyjaźnieni ze Schronem DJe zadbają o odpowiednie tempo piątkowego wieczoru. Szykujcie buty do tańca.

EnigmatiC – Inside

Poznań Electronic Field Festival – Mia Twin i GiGi zapraszają do Tajemniczego Ogrodu

Kolejny dzień imprezy, czyli sobotnie poprawiny. Na Poznań Electronic Field Festival nie zmrużycie oka przez dwie noce z rzędu, ale na pewno nie będziecie tego żałować. Dla prawdziwego fana muzyki elektronicznej przegapienie takiego wydarzenia to prawie grzech. W sobotni wieczór kontrolę przejmą GiGi, Mia Twin oraz WEIKUM. Jeśli jesteście spragnieni wyciśnięcia z weekendu tyle zabawy, ile tylko zdołacie, nie możecie przegapić drugiego dnia poznańskiego festiwalu.

Mia Twin – Is Anybody Out There?

Poznań Electronic Field Festival na chillu, czyli Oriental Day Party

Trzeci i ostatni dzień imprezy nie będzie taki, jak wszystkie. Niedzielę otwieramy w samo południe, luźniej, spokojniej i wolniej. Poznań Electronic Field Festival wychodzi naprzeciw pragnieniom dobrej zabawy a jednocześnie wyciszenia się przed nadchodzącym poniedziałkiem. Niedzielne chillowanie poprowadzą dobrze znani DJe, będący za pan brat z ideą dziennych imprez. Tommy Gustav, Kemot, AEN, Keytov i HeadSpace pozwolą wam na odprężenie się przy dźwiękach najlepszej elektroniki. Electronic Field Festival w Poznaniu będzie perfekcyjnym zwieńczeniem tygodnia i wejściem w następny – spotkajmy się na rave’ie w Poznaniu!

Tommy Gustav – Awakeness

Electronic Field Festival – 4-6 września w Poznaniu

Poznań Electronic Field Festival odbędzie się w dniach 4-6 września w Parku im. Jana Pawła II. Za organizacją wydarzenia stoi ZaTarg na Wildzie. Wejście: free. Nie siedźcie w domu i sprawdźcie, jak techno zabrzmi w Poznaniu w pierwszy weekend września.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →