GAYA wraca do Projektu LAB. A wraz z nią Tommy Gustav

Fot. Tommy Gustav / Facebook
Eventpromo
TOMMY GUSTAV, Projekt LAB, Gaya

"Cykl imprez wypełnionych atrakcjami, które pozostawią ślad w Twojej pamięci", a wszystko to skąpane w krainie marzeń w poznańskim Projekt LAB. Na imię jej GAYA. Zapamiętaj ją dobrze.

GAYA powraca

Spowita soczystą zielenią i hipnotyzującym fioletem, powraca do domu. Pierwszy swój akt zagrała w maju. Wtedy też wybudziła z zimowego letargu wszelką roślinność. Po dwóch miesiącach powraca zademonstrować pełną gamę kolorów i kolejny muzyczny rytuał, który ponownie odbędzie się w postawionej mistycznej LAB dżungli na Grochowych Łąkach. GAYA ponownie pozostanie tajemnicza, odda hołd zmysłowej i pachnącej kwiatami naturze. Wszystko za sprawą Lili Hauser, która wraz z Klaudyną Rajewską, Michałem Nowackim i przyjaciółmi przygotuje nieziemskie dekoracje, a wszystko to przed wizytą gościa specjalnego, Tomka Gnacińskiego.

Fot. Materiały prasowe

Artysta znany jako Tommy Gustav (tudzież Groove Cocktail) obecny jest na scenie muzyki elektronicznej od ponad dwudziestu lat. Rezydent cyklu imprez Taste The Music Label Night oraz Spiritual Series – Spiritual In The Nature określa się mianem pasjonata i kolekcjonera płyt winylowych. Będąc współzałożycielem wytwórni muzycznej Taste The Music, wydał muzykę takich artystów, jak Weikum, Dave Mayer czy Andree. Pragnąc wyróżniać się na tle innych, wciąż rozwija i kształtuje swój warsztat i oryginalny styl. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czego możesz się spodziewać? I tym razem GAYA pozostanie tajemnicza, by deszczem spadających gwiazd powitać Cię już w piątek, piętnastego lipca, kiedy nadejście nocy załagodzi ciepło dnia

– piszą organizatorzy eventu.

Podczas drugiej edycji GAI zagrają także: walko, Conjunction, Mela, Lili Hauser b2b Hubert Stan, Michał Łęcki (Nimm1/2). Gatunki, które będą akompaniować wydarzenie to House, Afro House, Organic House, Deep House, Indie Dance.

GAYA – bilety

W przedsprzedaży dostępne są dwie pule biletów, z czego pierwsza w cenie 20 zł obowiązuje do 14 lipca. Po ich zakup odsyłamy na stronę Biletomat.pl.

Kub bilet na imprezę z cyklu GAYA #2: TOMMY GUSTAV

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →