Tama w weekendowej odsłonie – korzystaj, póki można

Eventpromo
klub Tama w Poznaniu

Tama od zawsze była przestrzenią przyjazną elektronice i wszelkim rave'om. Weekend często tam się zaczynał i tam też się kończył. Także w dobie pandemii lokal stanął na wysokości zadania i zapewniał ludziom wygłodniałym muzyki rozrywkę bezpieczną i w miarę możliwości. W ten weekend też się bawimy!

Tama – ten weekend jest nasz

Źródełko wieczorowych rozrywek powoli wysycha, a niestety nie da się zaczerpnąć z niego na zapas i zostawić sobie na czarną godzinę największego kryzysu. Tama skrupulatnie przygotowywała się do tego, by uczynić swoją przestrzeń bezpieczną i przyjazną imprezom podczas pandemii, a rok 2020 zweryfikował te plany. W ten weekend czekają na nas dwa wieczory z elektroniką.

Tama

Fot. Artur Nowicki

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kuba Otłowski w ten weekend w Tamie

W sobotę w Tamie zapanują nieco inne klimaty. Dwa zupełnie różne sety, a artyści właściwie dadzą przed Wami coś w rodzaju elektronicznego koncertu. Na pierwszy ogień pójdą Walkobros, a tuż po nich Kuba Otłowski. Elektronika w tej odsłonie to nowość, lecz mając do czynienia z artystami na żywo, wciąż jesteśmy w stanie poczuć ten klimat.

Wydarzenie potrwa do godziny 22.00 i odbędzie się w pełnej zgodzie z panującymi zasadami oraz reżimem sanitarnym wprowadzonym dla wydarzeń kulturalnych w miastach, znajdujących się w czerwonej strefie.

Kuba Otłowski – into the spheres #14

Kuba Otłowski / Walko Brothers – 17 października, Tama, Poznań

Wejściówki na sobotnie wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Wejściówki na wszystkie eventy odbywające się w klubie Tama w Poznaniu są dostępne na stronie Biletomat.plWydarzenia organizowane są zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, ilość biletów jest ograniczona.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →