Garden On Boat – pływający rajski ogród już we wrześniu w Szczecinie

Eventpromo
Garden On Boat - pływający rajski ogród już we wrześniu w Szczecinie

Garden On Boat zbliża się wielkimi krokami. Już we wrześniu, na statku Joanna w Szczecinie będziecie mogli przenieść się do muzycznego Edenu.

Garden On Boat – znany cykl powraca

Z pewnością kojarzycie niezwykły cykl Garden of God. To jedno z ciekawszych i najbardziej klimatycznych wydarzeń na lokalnej scenie, które dynamicznie się rozwija. Imprezy te są świetnie przygotowane przede wszystkim pod względem wizualnym, a dekoracje nierzadko zapierają dech w piersiach.

Garden On Boat

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Garden On Boat – nowa forma imprezy

Tym razem cykl powraca w nieco zmienionej formie. Wydarzenie odbywać się będzie na statku Joanna, nad Bulwarem Piastowskim w Szczecinie. Oczywiście, myślą przewodnią nadal pozostaje nawiązywanie do rajskiego Edenu. Statek przybierze formę Arki Noego, która zabierze wszystkich w niezwykły muzyczny rejs.

EnigmatiC – Garden Of God, Las palace 2020

O dekoracje, tak jak w przypadku poprzednich imprez, zadbają ART Kollektiv, Be Kollectiv oraz PiesOgrodnika. Oprawa świetlna zostanie przygotowana przez Lumen Art.

Garden On Boat – line up

Jako pierwszy wystąpi dla Was Bonjour Ben, który wraz ze swoją elektroniczną harfą przeniesie Was w klimat rajskiego ogrodu. Na pewno znacie czarodzieja z Rostocku z takich klubów i festiwali jak: Sisyphos, KaterBlau, Fusion Festival czy AfrikaBurn. Tego wieczoru wystąpi również EnigmatiC, producent z Poznania, który jest rezydentem klubu Schron.

Sassafras Tree – Garden of God #12

Line up zamyka Sassafras Tree, czyli Mitch i Lewa, którzy są odpowiedzialni za całe wydarzenie.

Garden On Boat, 12 września w Szczecinie – bilety

Garden On Boat odbędzie się już 12 września o godzinie 18:00. Wejście na pokład statku Joanna o godzinie 17:30. Event będzie miał miejsce nad Bulwarem Piastowskim w Szczecinie. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl 



Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →