Dub FX zapowiada garść koncertów w Polsce

fot. Dub FX / materiały prasowe artysty
Eventpromo News Zapowiedzi
dub fx

Australijski muzyk, artysta uliczny i działacz społeczny Benjamin Stanford, znany pod aliasem Dub FX, ogłasza swoją 15. europejską trasę koncertową, wspierającą jego długo oczekiwany nadchodzący album Infinite Reflection. Choć oficjalnie trasa ma rozpocząć się 21 września 2023 koncertem w słoweńskiej Lublanie, to artysta zawita do naszego kraju z nowym materiałem jeszcze tej wiosny!

Powrót do Europy

Dzięki unikalnej mieszance zapętlonych dźwięków, beatboxu i świetnej produkcji, Dub FX zyskał globalne uznanie za promowanie radości, jedności i świadomości społecznej poprzez swoje wyraziste i mocne teksty. Jego nadchodzący album – Infinite Reflection, ma ukazywać uduchowione dźwięki, wciągające bity i pozytywne, świadome przesłanie, a jego premiera zaplanowana jest na sierpień.

THERE WITH ME – DUB FX, SAHIDA APSARA & WOODNOTE – LIVE AT SECRET GARDEN IN LISBON

Podczas intensywnej, jesiennej, europejskiej trasy koncertowej artysta wystąpi w czołowych miejscówkach na kontynencie. Trasa zapowiada się na długą serię energicznych i wciągających koncertów, które przeniosą fanów w inny wymiar.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Festiwale są złe i krótkie… w klubach mogę rozciągnąć setlistę i naprawdę zabrać ludzi w podróż! Nie mogę się doczekać – powiedział Dub FX.

Dub FX – polskie koncerty

Zanim jednak Australijczyk zainaguruje swój sezon festiwalowy wystąpi 2 czerwca w gdańskiej Hali Olivia. Następnie powróci do Polski po serii koncertów w centralnej Europie i na Bałkanach, na przełomie września i października, gdzie wystąpi w trzech polskich miastach: 30 września we wrocławskim Transformatorze, a dzień później – 1 października, w katowickim P23. Polska seria koncertów artysty zakończy się 4 października w Pradze Centrum. Bilety na wszystkie koncerty Dub FX w naszym kraju, możecie nabyć na stronie Biletomat.pl już od 69 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →