Dub Fx zagra trzy koncerty w Polsce!

Elektronika Eventpromo News
Dub Fx zagra trzy koncerty w Polsce!

Na takie ogłoszenie czekaliśmy. Dub Fx, człowiek-orkiestra, który do tworzenia muzyki używa tylko własnego głosu i darmowych sampli, już we wrześniu da w Polsce trzy koncerty! Sprawdźcie, gdzie i kiedy zagra Australijczyk.

Prostota kluczem do sukcesu

Fanom muzyki… No właśnie jakiej? Ciężko jednoznacznie sklasyfikować to, co robi Dub Fx, chociaż na pewno jest to hip-hop. Dodatkowo mamy też reggae czy po prostu właśnie dub. Chociaż zaczynał jako artysta uliczny, dziś podbija największe sceny. Warto tu wspomnieć chociażby o jego fenomenalnym koncercie na Pol’and’Rock Festival 2019. Tylko jeden człowiek, mikrofon i parę małych urządzeń – do sampli i loopowania. Sukces Benjamina Stanforda jest tym bardziej imponujący, że jest on artystą niezależnym, który wszystko zbudował sam. Konsekwencja w działaniu, nietuzinkowość i oryginalność sprawiły, że ma dziś wielu fanów na całym świecie. Ostatni studyjny krążek Dub Fx’aRoots – ukazał się na początku roku 2020. Wydał także projekt BRANCHES, będący zbiorem kawałków wydanych na przestrzeni sześciu miesięcy tego samego roku.

Dub Fx zagra trzy koncerty w Polsce!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dub Fx – Roots, okładka płyty

Dub Fx na trzech występach w Polsce

Już we wrześniu Dub Fx ponownie pojawi się w Polsce. Jego koncerty w naszym kraju zawsze cieszą się dużą popularnością i zapewne tak samo będzie tym razem. Jak mało kto potrafi porwać swoimi występami nawet najmniejsze tłumy i na to samo możemy liczyć podczas polskich koncertów. Jeśli chcecie zobaczyć australijskiego artystę na żywo, zarezerwujcie sobie na to początek września. Muzyk wystąpi w trzech miastach:

Wejściówki na wszystkie trzy wydarzenia możecie zakupić na stronie Biletomat.pl. Śpieszcie się, póki jeszcze są!

Dub Fx | 2-3-4 września| Warszawa, Praga Centrum - Poznań, Tama - Wrocław, HotSpot

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →