Dub FX wystąpi w Polsce na początku września

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Dub Fx zagra trzy koncerty w Polsce!

Dub FX wystąpi na początku września w Warszawie (02.09), Poznaniu (03.09) oraz we Wrocławiu (04.09). Bilety wciąż są dostępne w sprzedaży.

Od ponad 20 lat w świecie muzycznym

Australijczyk Benjamin Stanford, znany jako Dub FX, zaczynał jako uliczny performer. Śpiewał, robił beatboxing, zapętlał wokal. Wypłynął na fali virali z jego udziałem. Na początku korzystał z podstawowej stacji pętlującej, żeby po wielu latach udoskonalić technikę i zainwestować w lepszy sprzęt.

Kiedy zaczynałem, posiadałem bardzo podstawową stację pętlującą i kostkę efektową. Kilka lat później kupiłem znacznie lepszy looper i kostkę. Ciągle je aktualizowałem. Miałem już GT6, GT8, GT10. Teraz nadal mam GT10 i zmodernizowałem stację loopującą z kostki akai head rush do RC50, a teraz mam RC505. Obecnie GT10 i RT505, to mój zestaw wokalny przez ostatnie cztery czy pięć lat. Po drodze zintegrowałem również automaty perkusyjne.

Dub FX prezentuje multiprocesory BOSS RC-50 i BOSS GT10b

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pamiętam, że kiedy zaczynałem w 2006 roku, YouTube dopiero się zaczął. Facebooka jeszcze nie było. Był Myspace, prawda. Twitter jeszcze nie istniał. Instagram jeszcze nie istniał. Telefony wciąż były gówniane. Po prostu nie taki jest obecny świat. To było trochę bardziej oldschoolowe.

Droga do niezależności

Dub FX deklaruje, że jego zarobki opierają się na marce artystycznej, którą z czasem wyrobił sobie ciężką pracą opartą na niezależnej dystrybucji, podróżach i socialach. Założył wytwórnię płytową Convoyunltd, żeby uwolnić się od wpływu dużych koncernów z branży muzycznej. Tworzy ją wraz z przyjaciółmi i zaufanymi współpracownikami.

Załapałem się tę pierwszą falę viralowych filmów. Mój pierwszy teledysk, który stał się viralowy w 2008 roku, był jednym z pierwszych tego typu. Myślę, że ponieważ było to zupełnie inne od tego, ludzie do tej pory widzieli w sieci, a także, że występowałem na ulicach cztery lub pięć dni w tygodniu w całej Europie, grając w moim zespole, podróżując, ludzie mówili: „Och, ty, idę zobaczyć tego faceta, którego widziałem na ulicy”.

O tym, jak zmienił się styl Dub FX przez lata i po osiągnięciu przez niego sukcesu komercyjnego, przekonacie się już za dwa tygodnie.

Dub FX — trasa po Polsce (2016)

Dub DX w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu – bilety

Dub FX na początku września zawita do Polski. Artysta zagra 2 września w warszawskiej Pradze Centrum, 3 września w Poznaniu w Tamie oraz 4 września we wrocławskim HotSpocie. Bilety na wszystkie te wydarzenia są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Bilety na trasę Dub FX 2021

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →