DJ Sumbody został zastrzelony

fot. djsumbodysa / Instagram
News
dj sumbody

Tragiczne wieści z Południowej Afryki. W miniony weekend w Johannesburgu został zastrzelony jeden z najpopularniejszych przedstawicieli muzyki amapiano – Oupa John Sefoka, popularnie znany pod aliasem DJ Sumbody.

DJ Sumbody – ulubieniec RPA

Artysta pochodzący ze stolicy RPA, Pretorii, był jednym z najpopularniejszych artystów i pionierów gatunku amapiano. Rozpoczynał jako gospodarz programu radiowego Mashaedi on the Engage w eterze lokalnej rozgłośni Tshwane FM 93.6. Zaczął produkować w 2017 roku, a rok później zyskał sławę dzięki kawałkowi Monate Mpolaye.

DJ Sumbody ft. Cassper Nyovest, Thebe & Vettis – Monate Mpolaye

W 2019 roku wydał swój debiutancki album Ashi Nthwela, a 2 lata później swój największy hit – Iyamemeza.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Sumbody – Iyamemeza ft. Drip Gogo, The Lowkeys

Strzelanina w Woodmead

Wiadomość została potwierdzona w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie przez jego wytwórnię, Sumsounds Music.

Artysta i muzyk DJ Sumbody nie żyje. Szczegóły jego przedwczesnej śmierci nie mogą zostać ujawnione, ale artysta o imieniu Oupa John Sekofa rzekomo uległ niefortunnemu incydentowi, który doprowadził do jego śmierci we wczesnych godzinach niedzielnego poranka

– czytamy.

Jak donosi lokalny portal News24, południowoafrykańska policja potwierdziła później, że poszukuje podejrzanych w związku ze strzelaniną w najbardziej komercyjnym rejonie Johannesburga – dzielnicy Woodmead. W strzelaninie zginęły dwie osoby (prawdopodobnie to właśnie DJ Sumbody oraz jeden z jego ochroniarzy), a jedna osoba została poważnie ranna.

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Hołd zmarłemu koledze ze sceny złożył m.in. Black Coffee.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →