Czy Major League pobili właśnie rekord świata w najdłuższym secie didżejskim? No nie do końca

fot. The Yanos Magazine
News
Mamy nowy światowy rekord? No tak jakby

Bracia Mbere z duetu Major League twierdzą, że pobili rekord świata swoim 75-godzinnym setem. Jest tylko jedno „ale”.

Mamy nowy światowy rekord? Tak jakby

Od 2 do 4 września tandem Major League wykonał set DJ-ski trwający 75 godzin. Muzycy chcieli w ten sposób nagłośnić gatunek muzyczny amapiano, który szturmem zdobywa scenę muzyki tanecznej. Panowie pobili w ten sposób rekord świata w najdłuższym secie DJ-skim w wykonaniu duetu. Osiągnięcie nie jest „oficjalnym” rekordem – ze względu na to, że nikt z Guinness World Records nie był obecny przy tym wydarzeniu. Rekord ten pozostanie więc rekordem nieoficjalnym.

Przypomnijmy, że rekordzistą świata w najdłuższym DJ-owaniu solo jest obecnie pochodzący z Nigerii DJ Soul Yin, który grał bez przerwy przez oszałamiające 243 godziny i 30 minut w październiku 2021 roku. Nigeryjczyk pobił rekord z 2016 roku, który należał do DJ-a o ksywce J Obi. Ukończył on 240-godzinny maraton didżejski, pomimo tego że w połowie drogi zaczął cierpieć na „halucynacje”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hołd oddany kulturze

Banele Mbere oraz Bandile Mbere występowali razem podczas całego maratonu, ale nie chcieli być jedynymi występującymi, ponieważ zależało im, aby wykorzystać event do podkreślenia wschodzących artystów ze sceny amapiano.

Dzielimy się setami z młodymi, obiecującymi artystami, a nie tylko z tymi, którzy są znani. Chcieliśmy oddać hołd kulturze amapiano

– napisali członkowie Major League w informacji prasowej.

Poniżej możecie obejrzeć materiał z momentu, w którym Major League pobili rekord:Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →