DJ Boring wraca do Polski na 2 występy

Fot. Materiały promocyjne
News
DJ Boring i Winona Ryder

Pochodzący z Australii producent oraz DJ zagra w listopadzie we Wrocławiu i Poznaniu. Bilety trafiły już do sprzedaży.

DJ Boring i Winona Ryder

DJ Boring jest nie tylko diabelsko zdolnym producentem, ale również wybitnym  DJ-em, który nie boi się przełamywać konwencji i zaskakiwać publikę nieoczekiwanymi doborami utworów. Jego pseudonim z miejsca kojarzy się z charakterystycznym szumem i trzaskami produkcji lo fi. W 2016 wypuścił singiel Winona, dzięki któremu zyskał sporą popularność i zaczął grywać w coraz większych, cenionych na całym świecie klubach. Teraz wymieniany jest jednym tchem obok takich postaci jak: Mall Graba, Ross From Friends czy Dj’a Seinfelda.

DJ Boring – Winona

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

DJ Boring i jego lo-fi house

To właśnie od Tristana Harrisa (tak właśnie naprawdę nazywa się DJ Boring) rozpoczyna się przedstawianie artystów zasilających szeregi uznanego labelu Shall Not Fade, ale ma na koncie również release’y w siostrzanej Lost Palms. Zdefiniował brzmienie nowego, undergroundowego house’u, ale dziś inspiracji szuka również w mocniejszych odmianach klubowych brzmień. W ostatnich latach wystąpił kilkukrotnie w Polsce, m.in. w ramach festiwali World Wide Warsaw i Soundrive Gdańsk, a jego set w nieistniejącej już poznańskiej Twojej Starej to jeden z najczęściej wspominanych wieczorów, które widziały OFF Garbary!

DJ Boring – Boiler Room 

DJ Boring wraca do nas

Teraz artysta powraca do naszego kraju na 2 występy. DJ Boring  pojawi się w poznańskiej Tamie (8.11) i we Wrocławskim Transformatorze (9.11). Po jego setach możemy spodziewać się naprawdę wiele – od mniej popularnych elektronicznych break’ów po klasyki lat 90. Ta bezkompromisowość  w selekcji od lat stanowi kluczową cechę występów Tristana.

Polub muno.pl na Facebooku:

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →