DJ Boring wraca do Polski na 2 występy

Fot. Materiały promocyjne
News
DJ Boring i Winona Ryder

Pochodzący z Australii producent oraz DJ zagra w listopadzie we Wrocławiu i Poznaniu. Bilety trafiły już do sprzedaży.

DJ Boring i Winona Ryder

DJ Boring jest nie tylko diabelsko zdolnym producentem, ale również wybitnym  DJ-em, który nie boi się przełamywać konwencji i zaskakiwać publikę nieoczekiwanymi doborami utworów. Jego pseudonim z miejsca kojarzy się z charakterystycznym szumem i trzaskami produkcji lo fi. W 2016 wypuścił singiel Winona, dzięki któremu zyskał sporą popularność i zaczął grywać w coraz większych, cenionych na całym świecie klubach. Teraz wymieniany jest jednym tchem obok takich postaci jak: Mall Graba, Ross From Friends czy Dj’a Seinfelda.

DJ Boring – Winona

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Boring i jego lo-fi house

To właśnie od Tristana Harrisa (tak właśnie naprawdę nazywa się DJ Boring) rozpoczyna się przedstawianie artystów zasilających szeregi uznanego labelu Shall Not Fade, ale ma na koncie również release’y w siostrzanej Lost Palms. Zdefiniował brzmienie nowego, undergroundowego house’u, ale dziś inspiracji szuka również w mocniejszych odmianach klubowych brzmień. W ostatnich latach wystąpił kilkukrotnie w Polsce, m.in. w ramach festiwali World Wide Warsaw i Soundrive Gdańsk, a jego set w nieistniejącej już poznańskiej Twojej Starej to jeden z najczęściej wspominanych wieczorów, które widziały OFF Garbary!

DJ Boring – Boiler Room 

DJ Boring wraca do nas

Teraz artysta powraca do naszego kraju na 2 występy. DJ Boring  pojawi się w poznańskiej Tamie (8.11) i we Wrocławskim Transformatorze (9.11). Po jego setach możemy spodziewać się naprawdę wiele – od mniej popularnych elektronicznych break’ów po klasyki lat 90. Ta bezkompromisowość  w selekcji od lat stanowi kluczową cechę występów Tristana.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →