Soundrive 2018: Alternatywne dźwięki w Gdańskiej Stoczni

News

Trójmiejski SOUNDRIVE FESTIVAL w tym roku odbędzie się w nowej, odświeżonej formule. Przez trzy dni, na czterech scenach rozmieszczonych w postindustrialnych przestrzeniach stoczni gdańskiej, będzie można posłuchać niszowej elektroniki.

Siódma edycja festiwalu Soundrive rozpocznie się 30 sierpnia i potrwa do 1 września. W tym roku festiwal będzie miał zdecydowanie większy rozmach niż we wcześniejszych latach. Organizatorzy przygotowali cztery sceny, z których główna znajdzie się w klubie B90. Każdy dzień zakończy się elektronicznym setem na plenerowej scenie przy Ulicy Elektryków.
W programie przekrój muzyki nowej i alternatywnej – od najnowszego brytyjskiego hip-hopu, przez różne odcienie elektroniki, po industrial, ostre brzmienia gitarowe czy gatunki tak niszowe jak gotycki dancehall i trap metal. Trzydniowy line-up festiwalu wypełni ponad trzydziestu – dobrze znanych i tych dopiero zdobywających rozgłos – artystów z różnych zakątków świata, w tym między innymi Floating Points, Rejjie Snow, Scarlxrd, Iceage, Boy Pablo, Jonathan Bree, Princess Chelsea, Japanese Breakfast, Flohio, La Luz, Oy, Baltra, DJ Boring i wielu innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Szczegółowy program festiwalu, sylwetki artystów oraz bilety dostępne są na stronie soundrivefestival.com.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →