Catz 'n Dogz & Steve Bug we Wrocławiu

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Catz n Dogz 2020

1 października we Wrocławiu wystąpią Catz 'n Dogz, Steve Bug, Pysh, Vidno, AEN, Kolacja i Seb & Rodrigezz. Zapowiada się szalona klubowa noc w Krakowska 100!

Catz 'n Dogz w house’owym natarciu

To duo ma w tym roku intensywny eventowy sezon. Koncertują po całej Polsce, a 1 października z ich muzycznej selekcji skorzystają klubowicze we Wrocławiu. Jeśli jesteście ciekawi wrażeń, jakie zostawiają po sobie ich sety, przeczytajcie naszą relację z Festiwalu Carbon Silesia.

Catz n Dogz

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bardzo dobrze gra nam się w Polsce i mamy dużo fanów, którzy przychodzą na występy po kilka razy w różnych miastach. Myślimy, że złożyło się na to kilka rzeczy. Scena w Polsce jest na o wiele większym poziomie, w wielu miastach można w końcu znaleźć kluby, które oferują fajną przestrzeń z dobrym nagłośnieniem i ciekawą selekcję muzyczną – Catz n’ Dogz

Steve Bug w Krakowska 100

Steve Bug to muzyk o wielu obliczach, który zdecydowanie nie chce wycofać się z centrum uwagi. Oddany, energiczny i ciągle zaskakujący, Steve jest niczym innym jak mistrzowskim DJ-em. Jego zamiłowanie do perfekcyjnego groove’u jest bardzo widoczne. Od samego początku DJ-ingu w Bremie i Hamburgu było jasne, że to talent, który czeka na rozwój. Z odrobiną zachęty ze strony Tobiasa Lampe z Superstition, pierwsze produkcje Steve’a zostały wydane w 1993 roku.

Steve Bug x Boiler Room x Berlin DJ set

Od tego momentu rozpoczęła się jego muzyczna historia. Poza tym jego umiejętności DJ-skie i bystre, innowacyjne ucho, poprowadziły go nietypową ścieżką wczesnych lat 90. Od trance i cięższej barwy tanecznej, w kierunku świeższego, hybrydowego brzmienia, łączącego podrasowany acid i bardziej minimalistyczne formy techno.

Steve Bug x Rodriguez Jr. & Friends x Rooftop 2018 @ Barcelona

1 października – Catz n Dogz & Steve Bug w Krakowska 100 – bilety

Oprócz headlinerów wystąpią także tacy DJ-e jak Pysh, Vidno, AEN, Kolacja i Seb & Rodrigezz, o których niejednokrotnie wspominaliśmy na łamach muno.pl. Bilety w cenie 65 złotych są do nabycia na stronie Biletomat.pl. Do zobaczenia!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →