Boys Noize z euforycznym hymnem debiutuje w Defected

News

Szukacie kandydatów do hitów lata? Coś nam mówi, że najnowsza produkcja Boys Noize dla Defected to tzw. future club  classic!

Single i remiksy

Berlińczyk Boys Noize jest obecny na scenie elektronicznej od około 15 lat.  Zadebiutował mocno, bo w wytwórni DJa Hella International Deejay Gigolo. Następnie wydawał m.in. na Turbo Recordings oraz własnym Boysnoize Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest też autorem bardzo wielu remiksów, w tym dla gwiazd świata popu takich jak Depeche Mode, Snoop Dogg, Pet Shop Boys, ale też  Daft Punk czy Marilyna Mansona.

Debiut Boys Noize w londyńskim Defected

Występujący pod pseudonimem Boys Noize, Alex Ridha był nominowany  do nagrody Grammy  oraz został wybrany przez magazyn Rolling Stone w 2012 roku jako jeden z 10 najlepszych DJ-ów na świecie. Wydając niezliczoną liczbę singli spośród trzech albumów studyjnych, nigdy wcześniej nie zdarzyło mu się opublikować niczego dla wiodącej wytwórni house’owej Simona Dunmore’aDefected Records. I teraz, 29 maja 2020 Boys Noize zadebiutuje w Defected z bardzo chwytliwym singlem Mvinline, w podnoszącym na duchu stylu disco i funky-house.

Future club classic

Ten euforyczny brzmieniowo release pokazuje, jak niemiecki DJ i producent powraca do swoich klasycznych korzeni.

Przefiltrowany wokal i brzmienie, które można określić jako „uplifting” pozwalają umieścić ten numer wśród najbardziej oczekiwanych tego lata. Fraza z refrenu I’m so addicted, I just can’t get enough ( sampel pochodzi z 1979 roku  – piosenka Mainline Black Ivory) nie pozostawia wątpliwości, że ten track będzie odtwarzany tego lata wszędzie, by wywołać euforię po stagnacji z czasu pandemii. Tak, chcemy w to bardzo wierzyć!

Boys Noize – Mvinline review

Black Ivory – Mainline

Artysta tak mówi o nadchodzącej EP-ce:

Śledziłem label Defected od początku jego powstania, kiedy to jako nastolatek pracowałem w sklepie płytowym. A zaczynałem swoje granie jako DJ house’owy puszczając głównie deep-acid i disco i płyty z Defected zawsze miały swoje miejsce w mym case’ie. Wydając moją disco-house’ową płytę w tej legendarnej instytucji dokładam się niniejszym do dziejowej spuścizny tego labelu dla kultury house

Czekamy na oficjalny release Mvinline i… porównujemy go z najnowszym trackiem Marcina Krupy Get No Better– chyba euforia powróci na klubowe parkiety!

Marcin Krupa – Get No BetterPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →