Błażej Malinowski wchodzi w 2023 razem z drzwiami. Oto przedsmak nowej EPki

Fot. via orbmag.com
News
Błażej Malinowski

Noworoczne, producenckie zapowiedzi od polskich artystów cieszą nas najbardziej. Błażej Malinowski nie zamierza zwalniać tempa i zapowiada najnowszą EP-ką dla kanadyjskiej wytwórni Aquaregia. Słuchamy!

Kolejne produkcje, nowy label

Pierwsze wiadomości z obozu Błażeja Malinowskiego na ten rok wyglądają co najmniej imponująco. W najbliższym czasie na muzycznym horyzoncie Błażeja znajduje się przede wszystkim najnowsza EP-ka Moods EP dla kanadyjskiej wytwórni Aquaregia. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 13 stycznia ale już dzisiaj słuchamy jej zapowiedzi.

AQR022 // Blazej Malinowski – Moods EP

To pierwsza współpraca Błażeja z kanadyjską oficyną, przynosząca owoc w postaci trzech utworów od polskiego producenta. Aquaregia to wytwórnia techno założona w Toronto w przez Emily Nicoll, specjalizująca się charakterystycznym brzmieniem głębokiego, hipnotycznego techno. Błażej Malinowski zasilił w ten sposób label, gdzie swoją muzykę wydali tacy muzycy jak Elad Magdasi, Schacke, Tin Man, Primal Code czy NTHNG.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kolejny rok pełen jakościowej muzyki

Wspomniana EP-ka to tylko jedno z nadchodzących wydawnictw mieszkającego w Berlinie artysty. W najbliższym czasie można spodziewać się kolejnych nagrań w labelu należącego do Błażeja – Inner Tension. Niezwykle ciekawie zapowiada się także solowy album oraz eksperymentalny krążek z RTMTS wydających jako Keen Distress. W planie znalazła się również EP-ka dla szwedzkiej wytwórni Kvalia Records.

Błażej Malinowski
fot. materiały prasowe

Błażej na łamach niemieckiego portalu fazemag podzielił się ulubionymi produkcjami w ramach muzycznego podsumowania ubiegłego roku. Mijające miesiące podsumował również na swoim profilu społecznościowym.

Dziękuje wszystkim za nieustające wsparcie, bookingi, chwile na parkiecie i rozmowy, jakie odbyliśmy przez cały rok. Bardzo to doceniam. Ogromne podziękowania dla Laury, Claudii i Ramiego z agencji On Board Music za popchnięcie mojego brzmienia i odpowiednie zaopiekowanie się nim. Klubowi Jasna 1 za niesamowity pierwszy rok rezydentury. Jestem niesamowicie szczęśliwy, że wspólnie mogliśmy sprowadzić artystów, których cenię sobie szczególnie. Więcej ogłoszeń już niebawem a tymczasem zapraszam na mój allnighter 7 stycznia

– Błażej MalinowskiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →