Berlińska nostalgia Nur Jaber. Posłuchaj „In My Memory”

fot. materiały prasowe

Pochodząca z Libanu didżejka i producentka Nur Jaber oddaje hołd berlińskiemu „chaosowi, ciemności i pięknu” zawartymi w nowej EP-ce zatytułowanej In my memory czterema utworami łączącymi elementy solidnego techno z subtelnym trance'em. Singiel promujący to osobiste miniwydawnictwo, Dance Dance (With The Morning Light), został zaprezentowany premierowo w DJ Mag-u.

Nur Jaber – wspomnienia Berlina

Didżejka i producentka urodzona w Bejrucie składa hołd ośmiu latom spędzonym w Berlinie. Artystka oddaje cześć jego „chaosowi, ciemności i pięknu” swoimi czterema utworami, które równoważą burzliwe rytmy techno subtelnymi melodiami trance. Jaber, jak zawsze, wydaje EP-kę, która zawiera wokale artystów, których, choć spotkała przez przypadek, to zdarzyło się to „w idealnym momencie”. Producentka współpracowała m.in. z niemieckim raperem Repeatem, którego poznała po jednym ze swoich koncertów w Lipsku. Na parkiecie o wschodzie słońca usłyszała, jak rapuje, i od razu wiedziała, że ​​stworzy z nim kolejny utwór. Po wysłaniu mu tekstu, który napisała w złym stanie podczas lockdownu, raper wprowadził w nim pewne poprawki i tak właśnie powstało Energie & Liebe. Repeat wnosi do utworów nutę EBM, wybijając rytm techno. Tytułowy track i remiks O.B.I-ego to mocne kawałki, podczas gdy Dance Dance (With The Morning Light) kończy EP-kę pełną nadziei, melodyjną nutą. Wyjście z klubu o świcie, euforia wciąż w piersi, wibracje.

Budziłam się, śpiewając te słowa, po śnie o tańczeniu w blasku księżyca na wielkim ravie gdzieś pod górami

– mówi Nur.

Premiera In My Memory odbędzie się 15 lipca za pośrednictwem wytwórni libańskiej artystki – OSF. Pre-order w cenie 5,16 dolarów można nabyć na Beatporcie. Posłuchajcie ostatniego utworu Dance Dance (With The Morning Light) na Soundcloudzie DJ Mag-a.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nur Jaber – Dance Dance (With The Morning Light)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →