VTSS prezentuje nowe oblicze na „Incredibly Annoying”

fot. Furmaan Ahmed
News
VTSS

A to co? Czy to odcinek crossoverowy?! Po zaprezentowanym miesiąc temu Make You Scream mamy kolejny kawałek VTSS. Incredibly Annoying jest drugim numerem pochodzącym z Circulus Vitiosus, miniwydawnictwa polskiej didżejki i producentki, który już 16 września ukaże się nakładem londyńskiej oficyny Ninja Tune.

VTSS – nowe oblicze

Na początku czerwca pochodząca z Warszawy artystka zaskoczyła swoich fanów swoim nowym utworem w stylistyce electroclash, który odbiegał od jej wcześniejszych dokonań. Teraz artystka poszła jeszcze dalej. W świeżo opublikowanym klipie Martyna Maja nie przestaje nas zaskakiwać – okazuje się, że Incredibly Annoying to… noise rapowy kawałek! Tak naprawdę już teraz jej twórczość trudno zaliczyć do jednej szufladki. Brawa za bezkompromisowość!


Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Istnieje wiele sposobów na powiązanie „Circulus Vitiosus” z moimi tekstami i ideą osoby, która jest świadoma i akceptuje to, kim jest. Ta EP-ka to kolejny rozdział tej postaci VTSS, który został złożony w pokoju, gdy drzwi zostały zamknięte. Teraz drzwi są otwarte

– mówi artystka.

W poście na Instagramie polska artystka wspomniała, że pracowała na nowe wydawnictwo przez dwa lata. Na Circulus Vitiosus usłyszymy zaprezentowany na początku czerwca Make you scream, zaprezentowany 5 lipca Incredibly Annoying oraz dwa kolejne „prowokujące i marzycielskie” kawałki: Body Mind Hell i Notoriously Fast. Okładka minialbumu została zaprojektowana przez Furmaan Ahmed oraz Vasso Vu – duet wyreżyserował również klipy do jej singli.

Zobacz także: VTSS twarzą magazynu Mixmag. Gdzie sięga sufit możliwości Martyny?

Myślę, że to zupełnie nowy rozdział w twórczości VTSS. Nie będzie dla mnie zaskoczeniem, jak ten utwór trafi jako soundtrack, do któregoś z seriali, bądź popularnej gry. Byłoby miło!

Sprawdźcie klip poniżej!

VTSS – Incredibly Annoying

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →