VTSS headlinerką The Warehouse Project

fot. facebook.com/vtssvtssvtss
News Wydarzenie Zapowiedzi
VTSS headlinerką The Warehouse Project

Martyna Maja się nie zatrzymuje! VTSS, polska didżejka i producentka, będzie headlinerką ogromnego październikowego eventu The Warehouse Project w angielskim Manchesterze.

VTSS – Polka wśród gwiazd sceny techno

W manchesterskim Depot Mayfield odbędzie się tej jesieni kolejny spektakularny pokaz The Warehouse Project. Na aż pięciu scenach rozmieszczonych w angielskiej hali mieszczącej się przy dworcu w Manchesterze 8 października wystąpią takie gwiazdy sceny, jak Amelie Lens, I Hate Models, Theo Nasa, Charlotte De Witte, Richie Hawtin, Arkane, DJ Stingray 313, Helena Hauff, Tigerhead, ØTTA. Miłą informacją jest to, że na górze plakatu, wśród headlinerów festiwalu znalazła się reprezentantka naszej rodzimej sceny – VTSS!

The Warehouse Project to organizowany od 2006 roku cykl imprez powstały z inicjatywy promotorów z manchesterskiego klubu SankeysSaschy Lorda i Sama Kandela. Na przestrzeni lat impreza odbywała się w różnych lokalizacjach w Manchesterze. W tym roku trwający do Sylwestra sezon zainauguruje impreza 26 sierpnia z live actami Bonobo oraz Caribou.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bilety na wydarzenia i więcej informacji znajdziecie na stronie The Warehouse Project.

Koniecznie sprawdź: VTSS twarzą magazynu Mixmag. Gdzie sięga sufit możliwości Martyny?

The Warehouse Project

VTSS – jej rok 2022

To bardzo aktywny rok dla VTSS. Rezydentura w NTS Radio, debiutancka EP-ka Projections w jednej z najbardziej prestiżowych wytwórni muzyki elektronicznej na świecie – Ninja Tune, występ w mixmagowym LAB-ie. Na początku czerwca pochodząca z Warszawy artystka zaskoczyła swoich fanów swoim nowym utworem w stylistyce electroclash. A już 5 lipca usłyszymy singiel Incredibly Annoying zapowiadający jej najnowsze wydawnictwo Circulus Vitiosus, które ukaże się 16 września.

VTSS – Make You Scream

Kup bilet na On Boat 2022 w Płocku

Biletomat.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →