Anz ujawnia szczegóły nowej EP-ki

Fot. Materiały promocyjne
News
Anz i jej wiosenno-letnie party

Nowa EP-ka Anz, zatytułowana All Hours ukaże się 15 października. Już teraz promuje ją singiel You Could Be.

Anz i jej wiosenno-letnie party

Pochodząca z Manchesteru DJ-ka i producentka Anz zapowiedziała nową EP-kę zatytułowaną All Hours, która ujrzy światło dzienne jesienią tego roku. Wydawnictwo ukaże się nakładem słynnej wytwórni Ninja Tune.

Według słów artystki EP-ka ma „płynąć od jednego utworu do następnego”, „coś jak mini wiosenno-letnie party”. Mini-płyta ma nawiązywać do corocznej serii mixtape’ów, która artystka wypuszcza dla swoich fanów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Do sieci trafił już pierwszy singiel promujący wydawnictwo – You Could Be. Dominują w nim wyraziste syntezatory, zapętlona melodia i dublowany wokalu. Singiel sprawia bardzo przyjemne wrażenie swoją bezpretensjonalnością i lekkością. Ma się do niego ochotę powracać raz za razem.

Anz – You Could Be (ft. George Riley)

Anz – All Hours – lista utworów

1. Decisions (AM Intro)
2. You Could Be (ft. George Riley)
3. Real Enough To Feel Good
4. Inna Circle
5. Last Before Lights
6. Quest Select (AM Outro)

Anz – objawienie brytyjskiej sceny

Anz jest producentką i DJ-ką pochodzącą z Manchesteru. Jej debiutancka EP-ka została wydana latem 2017 roku za pośrednictwem manchesterskiego klubu i wytwórni Chow Down. Brzmienie Anz jest figlarne, energetyczne , znajdziemy w nim wpływy rapu, grime’u, minimalu i synthpopu. Artystka często pojawia się jako DJ radiowy w stacjach takich jak NTS, Rinse, BBC czy Radar Radio.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →