VTSS

VTSS
Electro Electronic Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

VTSS to jedna z najciekawszych polskich artystek ostatnich lat. Jest rezydentką cyklu Brutaż oraz warszawskiego klubu Jasna 1, a ponadto regularnie podróżuje po miastach całej Europy, gdzie prezentuje energetyczne i pełne ekspresji występy na żywo. Twórczość VTSS to połączenie brzmień techno, rave oraz muzyki industrialnej. Z kolei jej drugi projekt, Try, który zadebiutował na Unsound Festival w 2017 r., to odzwierciedlenie inspiracji artystki wczesnymi brzmieniami elektroniki, polskim folklorem i muzyką ambientalną.

VTSS to mieszkająca w Warszawie DJ-ka i live actowiec, członkini kolektywu Behind The Stage, w ramach którego organizuje eventy z cyklu 'BTS’ skupiających się na bardziej eksperymentalnej i industrialnej stronie muzyki techno oraz współtworzy serię podcastów. Jest ona również współzałożycielka projektu Oramics- skupiającego się na wspieraniu kobiet w muzyce elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W jej ekspresywnych dj setach i surowych przesterowanych live actach oscyluje dookoła takich gatunków jak: techno, industrial, ebm i experimental.

Utwory VTSS

Live

14/09/2017Imprezy blisko Ciebie w Tango App →