Wymarzony plac zabaw pośrodku niczego – nadchodzi Mystic Creatures Festival

Mystic Creatures Festival - materiały organizatora
Eventpromo

Niemiecki festiwal na terenie Polski? Temat bardzo dobrze nam znany - wciąż z łezką w oku wspominamy chociażby ukochane Nagle nad Morzem. Regularnie pojawiamy się na Garbicz Festival i wygląda na to, że w tym roku dopiszemy jeszcze jedną niemiecko-polską inicjatywę do letniego kalendarzyka. Za kilkanaście dni odbędzie się u nas Mystic Creatures Festival. Sprawdź szczegóły.

Mystic Creatures Festival – kameralna świątynia hedonizmu

Festiwalowy sezon zakończony? Nic z tych rzeczy! Też tak myśleliśmy, dopóki nie zorientowaliśmy się jaka perełka czeka na nas między 8 a 11 września. Miejsce zamieszania usytowane jest nad jeziorem Lubie, położonym na południowy wschód od miejscowości Drawsko Pomorskie w województwie zachodniopomorskim. W tym miejscu rozegra się się niemiecki projekt festiwalowy Mystic Creatures Festival, który ma wszystkie papiery aby stać się jednym z highlightów końca tego lata.

Mystic Creatures Festival – materiały organizatora

Grupa przyjaciół z Berlina, poszukująca najlepszej przestrzeni do realizacji swojego festiwalowego marzenia trafiła w Polsce na magiczne miejsce pośrodku absolutnie niczego. Nieskażona ingerencją człowieka przyroda w tym rejonie ma się okazać przez kilka dni utopią dla wielbicieli najlepszej tanecznej muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mystic Creatures Festival – materiały organizatora

Od zawsze marzyliśmy o własnym festiwalu. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że dostaliśmy niesamowitą szansę stworzenia magicznego doświadczenia z wami wszystkimi w tym szalonym, pięknym otoczeniu. The Mystic Creatures to grupa ludzi połączona tą samą miłością do muzyki i uznaniem dla sceny muzyki elektronicznej. Każdy z nas jest częścią tej społeczności od wielu lat. Cztery lata temu zaczęliśmy robić wspólne imprezy w Mensch Meier w Berlinie. Od tego czasu rodzina się rozrosła, a klimat rozprzestrzenił się dzięki showcase’om w różnych niemieckich i europejskich miastach.

Mystic Creatures Festival – materiały organizatora

Czytaj także: Festiwale w 2023 roku, które musimy zobaczyć na własne oczy

Mystic Creatures Festival – materiały organizatora

Mystic Creatures – line-up

W tym roku nad jeziorem Lubie zobaczymy arcymocny skład. Sprawdźcie sami!

Zarówno polska, jak i zagraniczna reprezentacja, to gwarancja stylistycznej różnorodności, technicznej jakości i po prostu znakomitej imprezy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →