Wymarzony plac zabaw pośrodku niczego – nadchodzi Mystic Creatures Festival

via facebook.com/mysticcreatures.berlin
Eventpromo

Niemiecki festiwal na terenie Polski? Temat bardzo dobrze nam znany - wciąż z łezką w oku wspominamy chociażby ukochane Nagle nad Morzem. Regularnie pojawiamy się na Garbicz Festival i wygląda na to, że w tym roku dopiszemy jeszcze jedną niemiecko-polską inicjatywę do letniego kalendarzyka. Za kilka miesięcy odbędzie się u nas Mystic Creatures Festival. Sprawdź szczegóły.

Mystic Creatures Festival – kameralna świątynia hedonizmu

Festiwalowy grafik na nadchodzący, letni sezon dopięty na ostatni guzik? Też tak myśleliśmy, dopóki nie zorientowaliśmy się jaka perełka czeka na nas między 8 a 11 września. Miejsce zamieszania usytowane jest nad jeziorem Lubie, położonym na południowy wschód od miejscowości Drawsko Pomorskie w województwie zachodniopomorskim. W tym miejscu rozegra się się niemiecki projekt festiwalowy Mystic Creatures Festival, który ma wszystkie papiery aby stać się jednym z highlightów nadchodzącego lata.

via mysticcreaturesfestival.com

Grupa przyjaciół z Berlina, poszukująca najlepszej przestrzeni do realizacji swojego festiwalowego marzenia trafiła w Polsce na magiczne miejsce pośrodku absolutnie niczego. Nieskażona ingerencją człowieka przyroda w tym rejonie ma się okazać przez kilka dni utopią dla wielbicieli najlepszej tanecznej muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od zawsze marzyliśmy o własnym festiwalu. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że dostaliśmy niesamowitą szansę stworzenia magicznego doświadczenia z wami wszystkimi w tym szalonym, pięknym otoczeniu. The Mystic Creatures to grupa ludzi połączona tą samą miłością do muzyki i uznaniem dla sceny muzyki elektronicznej. Każdy z nas jest częścią tej społeczności od wielu lat. Cztery lata temu zaczęliśmy robić wspólne imprezy w Mensch Meier w Berlinie. Od tego czasu rodzina się rozrosła, a klimat rozprzestrzenił się dzięki showcase’om w różnych niemieckich i europejskich miastach.

Czytaj także: Festiwale w 2023 roku, które musimy zobaczyć na własne oczy

Opublikowany dotąd zestaw artystów robi spore wrażenie. Na festiwalu pojawi się wiele uznanych berlińskich kolektywów jak Rebellion der Träumer, Easy Tiger, Alula Tunes czy Mit Dir Festival. Na Mystic Creatures Festival własną scenę obstawi również polska ekipa BE Kolektiv.

DiaTonoN | Projekt Pralnia

Wśród zaproszonych artystów usłyszymy m.in. Super Flu, Marcus Meinhardt, Jan Oberlaender, Mimi Love, Elias Doré i Pauli Pocket. Polskę reprezentować będzie Kapoor, Filip Sonik b2b Mihvu, maryo, IKARVS live, Sassafras Tree czy Dave Haco aka Diatonon. Szczegóły dotyczące biletów czy transportu znajdziemy na oficjalnej stronie organizatora.

Super Flu | Rainbow Serpent Festival 2019 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →