Woda Beach Bar w Katowicach zaprasza na weekend

Eventpromo
Woda Beach Bar Katowice

Jesteście w Katowicach i nie macie planów na weekend? Wybierzcie się na jedną z imprez w Woda Beach Bar i spędźcie czas na plaży!

Woda Beach Bar – plaża w Katowicach

Coraz więcej polskich miast stawia na plaże w centrum. Katowice też mają swoją! Woda Beach Bar to miejscówka idealna na letnie imprezy. Na plaży o powierzchni 4000 m2 znajduje się lokal pełen atrakcji. Taras z widokiem na Dolinę Trzech Stawów, leżaki, kolorowe drinki, wydarzenia muzyczne oraz atmosfera relaksu sprawiają, że jest to jedna z najbardziej lubianych przez mieszkańców Katowic miejscówek. Sprawdźcie, co czeka tam na Was w najbliższy weekend!

Woda Beach Bar Katowice

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Woda Beach Bar- program na weekend 28-29 sierpnia

Piątek, 28 sierpnia – Siasia x Sincz x Woda Beach Bar

Nadal nie macie planów na piątek? Dobrze się składa, bo Woda Beach Bar organizuje dla Was całonocną imprezę. I to nie byle jaką! Na katowickiej plaży zagrają dla Was tak znani artyści jak: SiasiaDj, promotor, właściciel wytwórni Dirty Stuff Records. Obok niego usłyszycie Kemota, Sincza i Nowosad.

Siasia – Live at Smolna On Air

 

Przygotujcie się na noc pełną muzycznych wrażeń! Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00. Wstęp free.

Sobota, 29 sierpnia – Kamp! x Furrier x Larsen x Woda Beach Bar

W sobotę Woda Beach Bar zostaje przejęta przez KAMP! Polski zespół elektroniczny tworzony jest przez producentów: Michała Słodowego, Radka Krzyżanowskiego i Tomka Szpaderskiego. W swojej twórczości grupa tworzy muzykę na pograniczu elektroniki i popu, jednak zawsze pozostali wierni swoim techno inspiracjom. Jeśli nadal zastanawiacie się, co powinniście robić w sobotę, to wybierzcie się na koncert!

Kamp! – Play me dirty

W roli supportu zagrają: Larsen i Furrier. Początek koncertu o 20:00. Wstęp free.

Zaplanujcie weekend w Katowicach i pędźcie do Woda Beach Bar!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →