Wisłoujście 2020 odbędzie się. Organizatorzy zamykają przedsprzedaż

Festiwale
Wisłoujście 2020 - znamy datę festiwalu w tym roku

Wygląda na to, że wciąż jest nadzieja dla festiwali w Polsce tego lata. Organizatorzy Wisłoujścia 2020 właśnie zapowiedzieli, że festiwal odbędzie się zgodnie z planem.

Wisłoujście 2020 – widzimy się w sierpniu

W dobie, gdy zdecydowana większość letnich festiwali została odwołana ze względu na sytuację epidemiologiczną na świecie, nowiny tego pokroju budzą dużo emocji. Wczoraj organizatorzy Wisłoujścia 2020 podzielili się z festiwalowiczami dobrą nowiną. W tym roku widzimy się w twierdzy w Gdańsku. Festiwal zagra zgodnie z planem!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Choć organizatorzy nie ogłosili jeszcze szczegółów oraz tego, jak sama impreza będzie wyglądać, to i tak napawa nas to dużą dozą optymizmu. Może jednak festiwalowe lato w tym roku nie jest czymś bezpowrotnie utraconym?

Wisłoujście 2020 – informacje o festiwalu

Wisłoujście to wydarzenie, które od 2 lat odbywa się na terenie twierdzy Wisłoujście. Jest ona położona w malowniczych okolicznościach przyrody, na obrzeżach Gdańska. Festiwal odznacza się line-upem złożonym tylko i wyłącznie z polskich artystów. Teren festiwalu podzielony jest na kilka scen, a część z nich gra pod kuratelą największych polskich klubów. Organizatorzy wykonują tony dobrej roboty, a realizacja przedsięwzięcia stoi na naprawdę wysokim poziomie. To wszystko sprawia, że jest to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na elektronicznej mapie Polski.

Aftermovie: Wisłoujście 2019 by FTStudio

Jednak będziemy mieć festiwalowe lato 2020?

Wczorajszym ogłoszeniem Wisłoujście dołączyło do grona kilku innych festiwali, które zmieniły swoją datę, jak chociażby Tauron Nowa Muzyka 2020 i Enea Spring Break 2020 lub po prostu nie zostały odwołały, np. Up To Date Festival 2020 czy Fest Festival 2020. Z niecierpliwością oczekujemy dalszego rozwoju sytuacji!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →