Welur Festiwal 2023 – kameralna inicjatywa z najlepszą elektroniką

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Welur Festiwal

Po zeszłorocznym, doskonale przyjętym debiucie powraca Welur Festiwal. Kameralna inicjatywa pasjonatów muzyki elektronicznej odbędzie się na Półwyspie Helskim między 2 a 4 czerwca. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Polska czołówka na Welur Festiwal 2023

Na początku czerwca Półwysep Helski dzięki fantastycznemu, kameralnemu przedsięwzięciu w postaci Welur Festiwal zamieni się w krainę miłości, muzyki, komfortu, bezpieczeństwa, swobody i magii. W ciągu trzech dni organizatorzy dostarczą nam jakościowej muzyki elektronicznej, za którą odpowiedzialni będą czołowi polscy DJ-e i producenci. Eklektyczne brzmienia z okolic gatunku house i techno to jednak nie wszystkie atrakcje jakie czekają na miejscu.

Welur Festiwal
via facebook.com/aksamit.affekt

Muzyka naturalnie odgrywać będzie tutaj pierwsze skrzypce, niemniej pomysłodawcy festiwalu doskonale wiedzą, że najlepszym wydarzeniom towarzyszy szereg innych aktywności. Celem Welur Festiwalu jest edukacja i to na wielu płaszczyznach. Do rozmów zaproszono aktywistów, muzyków, dziennikarzy oraz promotorów z całego kraju. Pomiędzy tanecznymi harcami skorzystamy z bogato zaaranżowanej strefy chillout. Dodatkowo Welur Festiwal zostanie starannie przygotowany przez armię ludzi tworzących specjalnie na tą okazję dekoracje, które nadadzą unikalnego, baśniowego klimatu. Co poza tym? Instalacje artystyczne, sklepiki festiwalowe, tematyczne warsztaty i pysznie przygotowana strefa gastronomiczna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Festiwale w 2023 roku, które musimy zobaczyć na własne oczy

Welur to jedna z oferta na start letniego sezonu festiwalowego zlokalizowana pośród przepięknych lasów i plaż na Półwyspie Helskim. Gwarancją jakościowych lotów ma być przemyślany line-up, kompletujący gwiazdy rodzimej sceny. Na pierwszy rzut artystów składają się takie postaci jak Lulu Malina, DUSS, Marboc, Aksamit, Filip Sonik & Mihvu, saeuer, Duszne Granie, MAUER, Mad Cannabeatz & Tuse i Pysh. Kolejni artyści i następne ogłoszenia festiwalowe już niebawem!

Welur Festiwal 2023 – gdzie dostać bilety?

Tegoroczna edycja Welur Festiwal na Półwyspie Helskim odbędzie się w terminie od 2 do 4 czerwca. Karnety w promocyjnej cenie 279zł otrzymamy za naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Early bird utrzymają się do 30 kwietnia bądź wyczerpania zapasu. Kolejna pula biletów kosztować będzie 299zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →