Welur Festiwal prezentuje pełny program drugiej edycji

Penera / fot. Aleksandra Rzepka
Eventpromo Festiwale Zapowiedzi
penera

W pierwszy weekend czerwca, a dokładniej w dniach od 2 do 4., Welur Festiwal dołoży swoje trzy grosze do letniego sezonu imprez elektronicznych. Półwysep Helski zamieni się - jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia - "w mięciutką krainę miłości, muzyki, komfortu, bezpieczeństwa, swobody i magii". W leśnym krajobrazie półwyspu, jedynie 150 metrów od morza, wystąpią perły polskiej sceny muzyki elektronicznej. Czekają na Was także warsztaty i panele dyskusyjne.

Festiwal z wizją i misją

Welur Festiwal, wyjątkowa, kameralna inicjatywa pasjonatów muzyki elektronicznej, powraca po zeszłorocznym, doskonale przyjętym debiucie. W ciągu trzech dni organizatorzy dostarczą nam ogromu wrażeń, za które odpowiedzialni będą czołowi polscy didżeje_jki i producenci_tki. Eklektyczne brzmienia z okolic gatunków house, techno i nie tylko – to nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na miejscu.

Welur Festiwal 2023 – Official Trailer

Muzyka naturalnie odgrywać będzie tutaj główną rolę, jednak pomysłodawcy festiwalu doskonale wiedzą, że najlepszym wydarzeniom towarzyszyć powinien szereg innych aktywności. Celem Welur Festiwalu jest edukacja i to na wielu płaszczyznach. Do rozmów zaproszono aktywistów_tki, muzyków_czki, dziennikarzy_rki oraz promotorów_rki z całego kraju. Pomiędzy tanecznymi harcami skorzystamy z bogato zaaranżowanej strefy chillout.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Welur jest przede wszystkim materiałem miękkim i przyjemnym w dotyku, które  kojarzy nam się z poczuciem bezpieczeństwa. I taki właśnie jest nasz festiwal. Welur Festiwal to przestrzeń, w której każdy będzie mógł czuć się swobodnie. Oprócz odpowiednio wyselekcjonowanych artystów,  różnorodnych dekoracji, stawiamy również duży nacisk  na bezpieczną zabawę uczestników naszego festiwalu. Bardzo zależy nam na swobodnej zabawie i  wolności podczas imprez. W trakcie tegorocznej edycji zamierzamy poruszać te kwestie głośniej i szerzej, tworząc równoległą kampanię, którą  przedstawiamy. Będziemy prowokować do dyskusji i rozmyślań, stworzymy strefę paneli dyskusyjnych w których odpowiemy na pytanie – w czym właściwie tkwi problem? W naszym świecie nie ma tematów tabu, dlatego nie będziemy bali poruszać tematów zaburzanie przestrzeni osobistej, molestowanie w miejscach publicznych, wolności osobistej, cielesności, przemocy czy bezpiecznego seksu. Wierzymy, że pracę nad zmianą należy zacząć u podstaw. Tą właśnie podstawą branży rozrywkowej są wszyscy pracownicy, właściciele i managerowie klubów, restauratorzy, technicy sceniczni, dźwiękowcy, artyści… to oni oprócz uczestników są celem naszej kampanii. Wierzymy, że oprócz dyskusji między samymi uczestnikami, należy nakłonić twórców do działania, do realnej zmiany zasad i procedur obowiązujących w klubach – mówią organizatorzy wydarzenia

Program prelekcji tegorocznej edycji festiwalu prezentuje się następująco:

Dodatkowo Welur Festiwal zostanie starannie przygotowany przez armię ludzi tworzących specjalnie na tą okazję dekoracje, które nadadzą unikalnego, baśniowego klimatu. Co poza tym? Instalacje artystyczne, sklepiki festiwalowe, tematyczne warsztaty i pysznie przygotowana strefa gastronomiczna.

Welur Festiwal to jedna z najmocniejszych ofert na start letniego sezonu festiwalowego, zlokalizowana pośród przepięknych lasów i plaż na Półwyspie Helskim. Gwarancją jakościowych wrażeń jest przemyślany line-up, kompletujący gwiazdy rodzimej sceny:

Welur Festiwal 2023 – bilety i zasdy

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostał niecały tydzień – nie zwlekajcie z zakupem biletów! Na Biletomat.pl znajdziecie ostatnią pulę wejściówek na Welur Festiwal w cenie 329 zł. Pamiętajcie by na festiwalu dbać o siebie nawzajem i przestrzegać poniższych reguł WELRULES. Do zobaczenia!

fot. materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →