W Wielkiej Brytanii pierwszy raz od 20 lat zlikwidowano fabrykę magicznych grzybów

News
Magiczne grzybki znów na topie

Na farmie w Cambridgeshire znaleziono plantacje magicznych grzybów i marihuany o wartości ponad 5.000 funtów.

Magiczne grzybki znów na topie

W Wielkiej Brytanii magiczne grzybki przezywają prawdziwy renesans. Halucynki, które są uznane na Wyspach za nielegalne, coraz częściej pojawiają się na rave’ach i na imprezach domowych. Kwestią czasu było zatem, aż spragnieni psychodelicznych podróży mieszkańcy UK zaczną zakładać plantacje i fabryki  grzybów z krainy czarów. I tak pierwsza od ponad 20 lat farma magicznych grzybów znaleziona przez policję w Cambridgeshire.

Policjanci dokonali nalotu na dom w Huntingdon i znaleźli magiczne grzyby i marihuanę o wartości ponad 5000 funtów. Mężczyzna i kobieta w wieku 20 lat zostali aresztowani i mogą wyjść na wolność jedynie za kaucją do 6 kwietnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

magiczne grzyby

Do radzenia sobie z podobnymi sytuacjami używamy informacji przekazanych nam przez członków społeczeństwa, a także przez nasz własny wywiad. Społeczeństwo jest często naszymi oczami i uszami i ważne jest, aby ludzie nadal zgłaszali nam informacje i swoje obawy o to, że prawo jest łamane – skomentowała sprawę brytyjska policja.

W Wielkiej Brytanii uznano grzyby halucynogenne za nielegalne bez względu na postać, w jakiej są rozprowadzane.

TEN ARTYKUŁ NIE MA NA CELU PROMOWANIA ŚRODKÓW, KTÓRE W NASZYM KRAJU UZNANE SĄ JAKO NIELEGALNE A ICH UŻYTKOWANIE MOŻE DOPROWADZIĆ DO UTRATY ZDROWIA LUB ŻYCIA.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →