W Wielkiej Brytanii pierwszy raz od 20 lat zlikwidowano fabrykę magicznych grzybów

News
Magiczne grzybki znów na topie

Na farmie w Cambridgeshire znaleziono plantacje magicznych grzybów i marihuany o wartości ponad 5.000 funtów.

Magiczne grzybki znów na topie

W Wielkiej Brytanii magiczne grzybki przezywają prawdziwy renesans. Halucynki, które są uznane na Wyspach za nielegalne, coraz częściej pojawiają się na rave’ach i na imprezach domowych. Kwestią czasu było zatem, aż spragnieni psychodelicznych podróży mieszkańcy UK zaczną zakładać plantacje i fabryki  grzybów z krainy czarów. I tak pierwsza od ponad 20 lat farma magicznych grzybów znaleziona przez policję w Cambridgeshire.

Policjanci dokonali nalotu na dom w Huntingdon i znaleźli magiczne grzyby i marihuanę o wartości ponad 5000 funtów. Mężczyzna i kobieta w wieku 20 lat zostali aresztowani i mogą wyjść na wolność jedynie za kaucją do 6 kwietnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

magiczne grzyby

Do radzenia sobie z podobnymi sytuacjami używamy informacji przekazanych nam przez członków społeczeństwa, a także przez nasz własny wywiad. Społeczeństwo jest często naszymi oczami i uszami i ważne jest, aby ludzie nadal zgłaszali nam informacje i swoje obawy o to, że prawo jest łamane – skomentowała sprawę brytyjska policja.

W Wielkiej Brytanii uznano grzyby halucynogenne za nielegalne bez względu na postać, w jakiej są rozprowadzane.

TEN ARTYKUŁ NIE MA NA CELU PROMOWANIA ŚRODKÓW, KTÓRE W NASZYM KRAJU UZNANE SĄ JAKO NIELEGALNE A ICH UŻYTKOWANIE MOŻE DOPROWADZIĆ DO UTRATY ZDROWIA LUB ŻYCIA.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →