Underton Sessions zaprasza Nite Fleit na Szpitalną 1

fot. Nite Fleit / Facebook
nite fleit

To będzie wydarzenie dla koneserów dźwięku i przede wszystkim dla fanów kobiecej strony muzyki klubowej - coś więcej niż tylko impreza z muzyką elektroniczną. W ramach cyklu kolektywu Underton Sessions w krakowskim klubie Szpitalna 1 wystąpi jedna z najważniejszych didżejek i producentek z antypodów - Nite Fleit.

Elektroniczny crossover

Ekipa Underton Sessions przygotowuje prawdziwe show, które nie pozwoli Wam usiedzieć w miejscu – tym razem krakowski kolektyw zaprosił na swoją imprezę wyjątkowego gościa. Australijska didżejka producentka Nite Fleit zaraz obok takich postaci jak Mall Grab, czy Flume jest jedną z czołowych przedstawicielek muzyki klubowej z antypodów – prezentuje nowoczesne i niebanalne brzmienia, będące crossoverem różnych podgatunków muzyki elektronicznej. Jej sety to połączenie techno, electro i wielu innych gatunków, które wprowadzą Was w świat transu i ekscytacji. Oczekujcie nowości (choćby z jej ostatniej wspólnej epki z Umweltem – Nightmare at 20.000 Feet), jak i znanych klasyków, łączących w sobie różne style elektroniki – spodziewajcie się, że na Szpitalnej 1 zabierze Was w niezapomnianą podróż.

Nite Fleit – Overload

Tej nocy headlinerkę supportować będzie, aż siedmu utalentowanych didżejów na dwóch scenach na czele z Arturem Olesiem, doskonale znanym pod aliasem Chino, który porwie nas elektronicznym live actem z syntezatorów i maszyn perkusyjnych. Usłyszymy również międzynarodową ekipę Underton w składzie Gheordu, ema, Jartym i Dominic Leix oraz gości: dobrze znanego krakowskiej publice Wills Witbooi, a także wyjadacza elektronicznej sceny ze Skylark RecordsG-Sounda.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chino – The Cave

Underton Sessions na Szpitalnej 1 – bilety

Wejściówki na imprezę Underton Sessions, która odbędzie się 22 kwietnia w krakowskim klubie Szpitalna 1, znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Do 16 kwietnia lub wyczerpania zapasów dostępna pierwsza pula biletów w cenie 40 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →