To koniec pewnej epoki. Ostgut Booking kończy działalność

fot.
News
Bergain

Ostgut Booking jest drugą firmą z siedzibą w Berghain, która ogłosiła w ciągu ostatnich 12 miesięcy, że nie będzie dalej funkcjonować.

Ostgut Booking przechodzi do historii

To finał pięknej kilkunastoletniej historii. Agencja, która wypromowała na cały świat takich artystów, jak m.in. Ben Klock, Marcel Dettmann czy Tama Sumo przejdzie niedługo do historii. Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, co stanie się z 28 artystami, jacy znajdują się w katalogu agencji.  Przypomnijmy, że tylko w tym roku do Ostgut Booking dołączyło pięciu nowych muzyków: Sedef Adasi, Naty Seres, JakoJako, Fadi Mohem i Lakuti. W momencie zamknięcia agencji od lat związanej z berlińskim Berghain zostanie zwolnionych osiem osób.

Fot. Ostgut Ton

Kolejna firma z Berghain zwija manatki

Założona półtorej dekady temu Ostgut Booking jest drugą firmą z siedzibą w Berghain, która zakończyła działalność w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Ostgut Ton, wytwórnia nazwana tak na cześć legendarnego klubu będącego poprzednikiem berlińskiego lokalu, zakończyła działalność w grudniu, kończąc 16 lat wydawania albumów rocznicową kompilacją Funfzhen +1.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →