Tauron Nowa Muzyka 2022 wyciąga kolejne asy z rękawa

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
tauron

Już za niecały miesiąc powraca Tauron Nowa Muzyka! Między 21 a 24 lipca w Katowicach wystąpią wyjątkowi wykonawcy z całego świata. Dziś poznaliśmy kolejnych artystów, którzy dołączyli do line-upu oraz harmonogram otwarcia.

Kto wystąpi u boku The Buga?

Moment, na który wszyscy czekamy, czyli otwarcie 17. edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice. Rdzeniem tego dnia będzie szeroko pojęty industrial, noise i muzyka basowa. Obowiązki mistrza ceremonii weźmie na siebie kapłan ciężkiej elektroniki The Bug, któremu na scenie towarzyszyć będzie grime’owy MC Flowdan. Ten niepokorny duet scenę podzieli z trójką naszych rodzimych artystów. Będą to kolejno: Tonfa, Krenz i Phatrax.

Już w czwartek 21 lipca 2022 roku zabytkową Walcownię Cynku w Szopienicach wypełni potężny bas, radykalne brzmienia i awangardowe konstrukcje dźwiękowe. Obok The Bug wystąpi mocna reprezentacja polskiego undergroundu. Kończą się karnety trzydniowe, które pozwalają na wejście na koncert otwarcia oraz oba biletowane dni festiwalu. Warto pospieszyć się z decyzją o zakupie, by mieć pewność udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu

– czytamy w informacji prasowej.

Fot. Materiały prasowe

Reprezentanci Polski

Warszawski zespół TONFA tworzy muzykę określaną czasem mianem industrial hip-hop. Na koncertach duet uzupełniają skrecze i nieskrępowana „żywa” perkusja. Żywiołowe występy zachęcają do pogowania pod sceną, a poetyckie teksty do przemyśleń. Oprócz TONFY, 21 lipca usłyszymy także dwóch młodych, ale już doświadczonych didżejów. Krenz i Phatrax reprezentują młodą warszawską scenę elektroniczną, dla której nie istnieją granice międzygatunkowe. Obu artystów inspiruje zarówno hiphop, jak i techno, a przede wszystkim muzyka brytyjskich ulic.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Harmonogram dnia otwarcia Tauron Nowa Muzyka 2022

Harmonogram otwarcia 17. edycji Tauron Nowa Muzyka prezentuje się następująco:

20.00-21.30 Phatrax

21.30-23.00 TONFA

23.30-00.30 The Bug feat. Flowdan

00.30-02.00 Krenz

Tauron Nowa Muzyka 2022 – bilety

W sprzedaży pozostają karnety trzydniowe, obejmujące koncert otwarcia, karnety dwudniowe i bilety jednodniowe – możecie nabyć je na stronie Biletomat.pl. Jeden z najważniejszych festiwali z muzyką elektroniczną odbędzie się między 21 a 24 lipca w Katowicach.

Na festiwalu w tym roku wystąpią: Moderat, The Cinematic Orchestra, Anna Calvi, The Bug feat. Flowdan, HVOB live, Fisz Emade Tworzywo, Ralph Kaminski, Nilüfer Yanya, Tymek/Urbański, Kollektiv Tustrasse, Red Axes, Donato Dozzy, Andy Stott live i wielu innych.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →