Tauron Nowa Muzyka 2021, czyli muzyczne doładowanie w Katowicach

Festiwale News
Tauron Nowa Muzyka

Tauron Nowa Muzyka 2021 nadciąga. Do festiwalu zostały niecałe dwa tygodnie, a festiwal właśnie ogłosił pełen line-up. Do sprzedaży włączono również bilety jednodniowe - sprawdzajcie, nie przegapcie i dołączcie do jednej z największych katowickich imprez tego lata.

Tauron Nowa Muzyka 2021 z całościowym line-upem. Zobaczcie, kto dołączy do obsady festiwalu

Śląski festiwal od zawsze słynął z różnorodności, więc tegoroczna obsada kilku katowickich scen z pewnością Was nie zawiedzie. Przedstawiciele artystycznego środowiska z całej Polski, Europy, Azji oraz obu Ameryk już na przełomie lipca i sierpnia wystąpi na Tauron Nowa Muzyka 2021. Także w tym roku uwydatni się eksperymentalny profil wydarzenia, bowiem wystąpią na nim muzycy reprezentujący totalnie różne brzmienia. Od elektroniki poprzez rap, electropop, a nawet jazz. Sprawdźcie nowe nazwiska w line-upie festiwalu!

Przeczytaj: Tauron Nowa Muzyka Katowice 2021 z nowym ogłoszeniem

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tauron Nowa Muzyka 2021 lin-up

Tauron Nowa Muzyka – logo festiwalu

Hip-hop i elektronika idą w parze

Szesnasta edycja Tauron Nowa Muzyka 2021 zapowiada się ostro, szczególnie jak na pandemiczne warunki. Do wcześniej ogłoszonych nazwisk dołączono kolejnych artystów z zupełnie odmiennych biegunów muzycznych. Osiem ostatnich nazwisk domyka line-up festiwalu, a wśród nich są zarówno przedstawiciele elektronicznej sceny, jak hip-hopowi wyjadacze.

W dniach 29 lipca – 1 sierpnia w Katowicach wystąpią przed publicznością: Belmondawg, Szczyl, ISAbella, JASSS, Sid Le Rock, Chino, A_GIM live pres. This is the Zodiac speaking oraz Mr. Lex.

Tauron Nowa Muzyka Katowice

 

fot. materiały prasowe

Wszyscy zaproszeni artyści pojawią się w sercu Górnego Śląska, fascynującego regionu łączącego wiele zabytków ery industrialnej z przepięknymi terenami zielonymi. Tauron Nowa Muzyka Katowice to jeden z najbardziej cenionych festiwali muzycznych w Europie, a jego status potwierdza fascynujący program artystyczny i niebanalna lokalizacja.

– piszą o przedsięwzięciu organizatorzy

Współorganizatorem wydarzenia jest miasto Katowice.

Tauron Nowa Muzyka 2021 – 29 lipca – 1 sierpnia – Katowice – bilety

Festiwal Tauron Nowa Muzyka odbędzie się w dniach 29 lipca – 1 sierpnia w Katowicach. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →