Tauron Nowa Muzyka 2021 – mamy najnowsze informacje o festiwalu

News
Tauron Nowa Muzyka 2020 odsłania kolejną częTauron Nowa Muzyka 2021

Nie początek czerwca, a przełom lipca i sierpnia. Tauron Nowa Muzyka 2021 odbędzie się w formule, do której wszyscy przywykliśmy - tak przynajmniej twierdzą organizatorzy.

Tauron Nowa Muzyka 2021 – nowe informacje

Po tym, jak organizatorzy Open’er Festival zabrali ostatnio głos i zapewnili, że ich impreza w tym roku odbędzie się, specjalne oświadczenie wystosowała również ekipa odpowiedzialna za Tauron Nowa Muzyka 2021.

Festiwalowy sezon ruszy tego lata w Wielkiej Brytanii, co potwierdzili organizatorzy takich wydarzeń, jak Creamfields, Isle of Wight Festival, Reading and Leeds Festival i wielu innych. Również krajowi organizatorzy zapowiadają, że tego lata odbędzie się przynajmniej kilka z największych imprez muzycznych w Polsce. Do tego grona dołącza  Tauron Nowa Muzyka Katowice – możemy przeczytać w poście zamieszczonym na oficjalnym profilu festiwalu na Facebooku.

Finalna data tegorocznego Taurona to 29 lipca – 1 sierpnia 2021, czyli praktycznie sam środek wakacji. Organizatorzy poinformowali również, że zakupione wcześniej karnety i bilety na imprezę zachowują ważność. Dodatkowo o blisko dwa miesiące, do 20 maja br. wydłużono też czas na zakup nowych biletów w promocyjnych cenach. Dość niepokojąco brzmi za to wzmianka o tym, że „w przypadku obostrzeń sanitarnych ograniczających liczbę uczestników o wejściu zdecyduje kolejność zakupu biletu”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tauron Nowa Muzyka 2021 z nową datą

Formuła 16. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice w nowej dacie nie zmienia się. To wciąż festiwalowy „długi weekend” pełen muzyki. Ewentualne zmiany w harmonogramie oraz poszerzenie programu o kolejne nazwiska już niebawem. Bądźcie z nami! – możemy przeczytać również w poście Taurona na Facebook’u.

Tauron Nowa Muzyka 2021 line-up

Dotychczas ogłoszeni artyści tegorocznej edycji TNM: The Streets, Underworld, Cigarettes After Sex, Anna Calvi, Acid Arab live, Rival Consoles, SEED Ensemble, Afrodeutsch, Floating Points, Andy Stott, DJ Tennis, Gerd Janson, Jennifer Cardini, Red Axes live, Donato Dozzy, Vladimir Ivkovic, Bruno Bavota, Tomaga, Shards, Qba Janicki, Skalpel, Low Key.

Gwiazdą koncertu otwarcia będzie zjawiskowa Soap&Skin.

Soap&Skin – Thanatos

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →