Tama prezentuje program artystyczny na sierpień

News
Tama

Trzy ostatnie tygodnia sierpnia w Tamie będą wypełniały liczne koncerty i imprezy. Sprawdźcie, co dokładnie będzie się działo.

Tama zaprasza w swoje progi

Ostatni miesiąc wakacji w Tamie szykuje się niezwykle gorąco. Będziecie mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach, które będą odbywały się w przestrzeni popularnej poznańskiej miejscówki. Do tej pory Tama Bar gościł M.A.N.D.Y., Kevina de Vries czy Emanuela Satie, a już w sierpniu zagrają: Marco Bailey, Tommy Four Seven, Marco Resmann, Ellen Allien oraz Anja Schneider.

Tama

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przez te kilka lat wystąpiło u nas mnóstwo świetnych artystów. Z niektórymi złapaliśmy szczególne flow, dlatego korzystając z częściowego „odmrożenia” eventów zaprosiliśmy kilku z nich ponownie do Poznania. Wszyscy zgodzili się wystąpić dla Was tym razem nie na wypełnionym po brzegi mainie, ale w kameralnym anturażu Dziedzińca – napisali w mediach społecznościowych włodarze Tamy.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym przy ograniczonej do 200 osób publice. Organizatorzy chcą być pewni, że przychodząc do Tamy będziecie czuli się bezpiecznie, bo jest to dla nas priorytet niezależnie od okoliczności .

Harmonogram wydarzeń w Tamie

13.08 – Supertramp
14.08 – Marco Bailey, Deas
15.08 – Tommy Four Seven, Anja Kraft
20.08 – Kalvin Clein
21.08 – Marco Resmann, Gary Holldman
22.08 – Ellen Allien, Sin
27.08 – Tama Staff All Stars
28.08 – Noc Rezydentów
29.08 – Anja Schneider, Joana % KeytovPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →