Ellen Allien wraca na koncert do Polski

News
Ellen Allien - koncert 2020 w Poznaniu

Jedna z najlepszych DJek świata - Ellen Allien zagości w sierpniu do poznańskiej Tamy.

Na dorobek producencki Ellen Allien składa się dziesięć albumów i niezliczona ilość EPek oscylujących wokół IDM, experimental techno i minimalu. Równie interesujące są jej eklektyczne, pełne niespodzianek sety, w których doskonale łączy techno, acid i freak house. Jej wytwórnia BPitch Control na stałe wpisała się w historię współczesnej elektroniki dzięki współpracy z takimi artystami jak Moderat, Ben Klock czy Paul Kalkbrener, który wydał tam swoje pierwsze produkcje.

Ellen Allien – True Romantics

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wobec całego zamieszania w techno galaktyce, Ellen Allien pozostała jednak człowiekiem i uwielbia dzielić się swoim entuzjazmem do muzyki z innymi, od lat kształtując klubowy krajobraz Berlina i globalną kulturę muzyki elektronicznej. DJka wydała w tym roku ciepło przyjęty album Auraa.

Ellen Allien – posłuchaj albumu Auraa

Ellen Allien na żywo już w przyszłym miesiącu

To już pewne, Ellen Allien wystąpi przed poznańską publicznością 22 sierpnia w klubie Tama.

Ellen Allien – Live from Paris, France for Cercle

Ellen Allien wystąpi w Poznaniu – bilety

Bilety na imprezę nie są jeszcze dostępne. Aby zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa w związku z obowiązującymi przepisami, organizator wydarzenia do sprzedaży przeznaczy ograniczoną pulę 200 biletów. O sposobie ich dystrybucji poinformujemy wkrótce.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →