Tama na weekend. Dziedziniec przejęty przez mocne marki

keCzup - fot. www.facebook.com/keczup71
Eventpromo News

Sierpień w pełni, zatem dziedziniec poznańskiej Tamy tętni życiem i muzyką. Prognozy pogody na najbliższy weekend są wielce obiecujące, podobnie jak skład dwóch nadchodzących imprez. Sprawdźcie sami!

Po ubiegłym, arcymocnym weekendzie, w trakcie którego na dziedzińcu Tamy zagrali Pablo Bozzi i Kendal, zapowiada się niemniej udana odsłona kolejnych letnich imprez w wydaniu poznańskiego klubu. Tym razem ekipa bookerska postawiła na solidne, lokalne marki.

Tama / piątek / keCzup & Sim.on

W piątek do Poznania zawita ambasador wrocławskiej sceny klubowej – keCzup. Rezydent klubu Ciało oraz współorganizator LAS Festivalu to doskonale znana postać w rodzimym clubbingu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

keCzup – fot. www.facebook.com/keczup71

Jego szalenie przekrojowa, momentami eklektyczna, lecz zawsze porywająca selekcja to gwarancja imprezy pozbawionej nudy. Świeże spojrzenie, w której nie ma miejsca na gatunkowe ograniczenia, a do tego mocno autorski styl gry to tylko niektóre charakterystyczne cechy, dzięki którym Kamil Markisz zdobył spore uznanie na polskim podwórku. Wszak mówimy o artyście, który zagrał na scenie niemal każdego liczącego się klubu czy festiwalu w kraju. Podczas piątkowego wieczoru towarzyszyć mu będzie lokalny reprezentant i rezydent Tamy – Sim.on.

kEczuP – uP for Grabs @ LAS Festival 2023

Tama / sobota / Andrii Olkov & friends

Andrii Olkov, gospodarz sobotniego wieczoru, od kilku lat sumiennie pracuje na swoją pozycję na poznańskiej scenie i – co warto dodać – pracuje z sukcesami. Błyskotliwy didżej jest stałym bywalcem czołowych miejscówek w stolicy Wielkopolski i nie tylko. Stylistyczna elastyczność, a przy tym solidny warsztat to główne atuty pochodzącego z Ukrainy artysty.

Andrii Olkov – fot. Artur AEN Nowicki

Na sobotni wieczór Andrii przygotował nieco atrakcji – prócz niego, za konsoletą pojawi się grono jego przyjaciół-didżejów. Możemy spodziewać się mieszanki stylów, które wypełnią w sobotni wieczór przestrzeń tamowego dziedzińca.

Andrii Olkov – Cocolino/Joana/A.O (Tama 29.10.22)

Tama / wstęp

Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny do północy. Od 0:00 opłata za wejście wynosi 20 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →