Svarog z doskonałym wydawnictwem w polskim labelu

Fot. via joachimspieth.de
News
Svarog

Książę atmosferycznego techno – Svarog – wypuścił najnowszą EP-kę w polskim wydawnictwie Psylocybina. The Last Hour to mistyczna, głęboko brzmiąca propozycja, którą musicie usłyszeć.

Svarog dla Psylocybiny

Cztery oryginalne utwory z The Last Hour prezentują ostatni rozdział wielkiego konceptu o nazwie 23 hours of drama. Idea miała swoje ujście wraz z albumem Svaroga wydanym przez wytwórnię Edit Selects w styczniu 2021 roku. Jest coś mistycznego w każdej kolejnej EP-ce od tego ukraińskiego super utalentowanego DJ-a i producenta. I nie ma co się dziwić. W końcu projekt mający swoje początki w 2014 roku został zainspirowany starożytną mitologią. Svarog w swoich produkcjach skupia się na mrocznych, sugestywnych teksturach łączących industrialne dźwięki i atmosferyczne pejzaże. The Last Hour to piękna, treściwa, medytacyjna, momentami poruszająca rzecz.

Svarog The Last Hour EP
via Facebook

EP-kę otwiera Esoteric, który nadaje ton całemu krążkowi dzięki mocnym i głębokim uderzeniom basu i chóralnym padom. Intensywnie robi się przy Pilgrimage, gdzie słyszymy akcentowany rytm czterotaktowy przeplatany z atonalnymi efektami budującymi napięcie, uwalnianymi na chwilę, gdy wkraczają senne pady. Prophecy przyspiesza dzięki dynamicznej sekwencji niskich tonów i wokalom. Wracamy do domu z Independence, gdzie pady, rytmy i linia bazowa dają poczucie ponownego znalezienia się na parkiecie. Ostatnia godzina dobiegła końca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Svarog – Esoteric

Psylocybina – nowa inicjatywa na polskiej scenie

Dzisiejsza klubowa scena muzyczna wypełniona jest różnego rodzaju cyklami, inicjatywami i markami. Tworzenie tego typu identyfikacji stanowi świetną metodę marketingową. Chcąc bawić się w pewnego rodzaju klimacie, sięgamy po znany kolektyw czy znaną grupę promotorów i ich wizję muzyczną. Podobnie jest z Psylocybiną. Nowym tworem na polskiej scenie klubowej, który stara się świadomie wyjść poza czysto rozrywkowy schemat.

Czytaj także: Psylocybina. Michał Gutkowski (Ariet) o nowym projekcie

Psylocybina to wszystko co plemienne, mistyczne, hipnotyczne w tej muzyce, dlatego idealnie wpisuje się w to techno, które swoją rytmiką oraz hipnotycznym charakterem potrafi wprowadzić tańczącego człowieka w trans

– Michał Gutkowski.

Najnowszą EP-kę Svaroga, The Last Hours dla labelu Psylocybina, za którego artwork odpowiedzialny jest Karol Siekierko, dostaniemy pod tym adresem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →