Svarog z doskonałym wydawnictwem w polskim labelu

Fot. via joachimspieth.de
News
Svarog

Książę atmosferycznego techno – Svarog – wypuścił najnowszą EP-kę w polskim wydawnictwie Psylocybina. The Last Hour to mistyczna, głęboko brzmiąca propozycja, którą musicie usłyszeć.

Svarog dla Psylocybiny

Cztery oryginalne utwory z The Last Hour prezentują ostatni rozdział wielkiego konceptu o nazwie 23 hours of drama. Idea miała swoje ujście wraz z albumem Svaroga wydanym przez wytwórnię Edit Selects w styczniu 2021 roku. Jest coś mistycznego w każdej kolejnej EP-ce od tego ukraińskiego super utalentowanego DJ-a i producenta. I nie ma co się dziwić. W końcu projekt mający swoje początki w 2014 roku został zainspirowany starożytną mitologią. Svarog w swoich produkcjach skupia się na mrocznych, sugestywnych teksturach łączących industrialne dźwięki i atmosferyczne pejzaże. The Last Hour to piękna, treściwa, medytacyjna, momentami poruszająca rzecz.

Svarog The Last Hour EP
via Facebook

EP-kę otwiera Esoteric, który nadaje ton całemu krążkowi dzięki mocnym i głębokim uderzeniom basu i chóralnym padom. Intensywnie robi się przy Pilgrimage, gdzie słyszymy akcentowany rytm czterotaktowy przeplatany z atonalnymi efektami budującymi napięcie, uwalnianymi na chwilę, gdy wkraczają senne pady. Prophecy przyspiesza dzięki dynamicznej sekwencji niskich tonów i wokalom. Wracamy do domu z Independence, gdzie pady, rytmy i linia bazowa dają poczucie ponownego znalezienia się na parkiecie. Ostatnia godzina dobiegła końca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Svarog – Esoteric

Psylocybina – nowa inicjatywa na polskiej scenie

Dzisiejsza klubowa scena muzyczna wypełniona jest różnego rodzaju cyklami, inicjatywami i markami. Tworzenie tego typu identyfikacji stanowi świetną metodę marketingową. Chcąc bawić się w pewnego rodzaju klimacie, sięgamy po znany kolektyw czy znaną grupę promotorów i ich wizję muzyczną. Podobnie jest z Psylocybiną. Nowym tworem na polskiej scenie klubowej, który stara się świadomie wyjść poza czysto rozrywkowy schemat.

Czytaj także: Psylocybina. Michał Gutkowski (Ariet) o nowym projekcie

Psylocybina to wszystko co plemienne, mistyczne, hipnotyczne w tej muzyce, dlatego idealnie wpisuje się w to techno, które swoją rytmiką oraz hipnotycznym charakterem potrafi wprowadzić tańczącego człowieka w trans

– Michał Gutkowski.

Najnowszą EP-kę Svaroga, The Last Hours dla labelu Psylocybina, za którego artwork odpowiedzialny jest Karol Siekierko, dostaniemy pod tym adresem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →