STEYA i BEXA wezmą Was w obroty Odranadonocy

Eventpromo
Steya i Bexa Odranadonocy bilety

Już w ten weekend dwie wyjątkowe DJ-ki zawładną parkietem szczecińskiego klubu Odranadonocy. STEYA i BEXA sprawią, że długo nie zapomnicie najbliższej sobotniej nocy.

Zachodni klimat w Odranadonocy

Ze Szczecina blisko za zachodnią granicę, więc nic dziwnego, że tamtejsze wpływy łatwo złapać w kulturze tego miasta. Berlin calling, chciałoby się rzecz – i poniekąd to prawda, bo i sama stolica Niemiec często wita w nasze rodzime progi, choćby pod postacią artystów grających swoją muzykę na tamtejszych scenach. Odranadonocy skrzętnie dba o wysoki poziom imprez w swoim lokalu, więc możecie mieć pewność, że tam występują tylko najlepsi. Już w tę sobotę, 24 lipca w szczecińskiej miejscówce wystąpią STEYA i BEXA. Szykujcie się na prawdziwy girl power!

Steya i Bexa Odranadonocy bilety

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

STEYA I BEXA już w sobotę wystąpią w Szczecinie

Nie wiem, czy jesteście na to gotowi, ale kiedy dancefloor przejmą te dwie zawodniczki, żaden z imprezowiczów prędko do domu nie zawita.

STEYA to artystka wprost z Berlina, która mocno inspiruje się manierą z Detroit, jaką przyprawia wyraźną surowością. Jej bity idą w parze ze starannie wymierzoną dawką groove. Ma już za sobą występy w legendarnych miejscówkach, jak Kantine am Berghain, czy też Funkhaus. Grała u boku różnych cenionych artystów, między innymi Marcel Fengler, Matrixxman, Inhalt Der Nacht, czy też Stef Mendesidis.

BCCO Podcast 088: STEYA

Bexa jest z Warszawy i od momentu swego debiutu w 2019 roku, coraz częściej można o niej usłyszeć. Polska scena techno już stoi przed nią otworem – podbiła ją indywidualnym stylem oraz wyczuciem smaku. Jest zwyciężczynią plebiscytu Munoludy w kategorii Odkrycie Roku 20xx.

Instytut presents: BEXA

STEYA i BEXA – 24 lipca – Szczecin – bilety

Artystki wystąpią w szczecińskim klubie Odranadonocy już w sobotę 24 lipca. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →